reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No to mnie od razu przy wysokim amh bo ponad 6 lekarz dał dawkę 225 menopur rok wcześniej też dawka 225 ovaleap plus 75 menopur komórek zawsze dużo zarodków w pierwszej 5 w drugiej 8 ale jak mi to lekarz powiedział rocznika się nie zmieni 😞
Ale AMH 6 to z kolei sporo - masz PCOS na przykład?
Rocznika się nie zmieni - co do jakości komórek. Ale co do ilości, to rzeczywiście najczęściej idzie w parze z wiekiem, ale są też czterdziestki z dobrym i dwudziestolatki z niskim AMH i tu rocznik niewiele pomoże...
 
reklama
Ja to jeszcze mam szczęście że już przy drugim transferze po 5-6dpt mam dziwne objawy infekcyjne ostatnio myślałam że uczulilam się może na cyclogest ale od wczoraj od nowa grrr.... ja już nie wiem co mam teraz z tym zrobić mam probiotyk lactovagial ale czy on od razu coś zaradzić czy lepiej iść w aptece coś lepszego kupić ?
 
AaaaaaaaAaaaaaaaa 🤩🤩🤩🤩🤩🤩
No cudownie !!! 🥹 gratuluje !
Kiedy powtórka ? 😁

W czwartek...

Dostałam tylko jakieś głupie wytyczne, że mam gratisową wizytę do soboty....
Wiecie co napisali w zaleceniach?? "w celu wykrycia obecności pęcherzyka ciążowego"
Serio? Co to za sciema to ja nie wiem :D :D

Z drugiej strony brakuje mi proga, wiec mogłabym chociaż na tym skorzystać... :D
 
reklama
Do góry