reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny przeczytałam gdzieś ,że w wieku oko 40 lat 80% komórek jest uszkodzonych,czy któraś z was w tym wieku ma dziecko teraz lub jest w ciąży ?
Coś w tym jest statystyki są niestety nieubłagalne ja jednak wierzę że nam się uda u mnie na 8 zarodeczkow badanych 3 wszystkie chore czwarty się nie przyjął obecnie jestem po transferze 2 zarodeczkow mam nadzieję że chociaż jeden ze mną zostanie w tym roku mam 41lat
 
reklama
Ja przeszłam 3 stymulacje i muszę stwierdzić że trzecia podczas której jestem najstarsza bo niedługo skończę 39 lat wyszła najlepiej, fakt ,że szału w zarodkach nie ma bo tylko 3 ale za trzecim razem najlepsze , jestem w ciąży a w dodatku dwa maluchy jeszcze zamrożone 😉
A możesz przypomnieć jak to było w 1 i 2 stymulacji? Jakie leki, dawki i co przed 3cią zmieniliście? Dzięki i przepraszam jeżeli pisałaś.. mnie czeka trzecia w październiku.. 38 lat, ostatni3 amh 5.2 po 3mcach dhea..suplementujemy się z mężem. Lekarz sugeruje rekovelle mimo totalnej klapy z tym lekiem w 2procedurze, a przy puregon 2 zarodki. Nie wiem co myśleć...
 
A możesz przypomnieć jak to było w 1 i 2 stymulacji? Jakie leki, dawki i co przed 3cią zmieniliście? Dzięki i przepraszam jeżeli pisałaś.. mnie czeka trzecia w październiku.. 38 lat, ostatni3 amh 5.2 po 3mcach dhea..suplementujemy się z mężem. Lekarz sugeruje rekovelle mimo totalnej klapy z tym lekiem w 2procedurze, a przy puregon 2 zarodki. Nie wiem co myśleć...
Ja byłam na Puregonie w 2 stymulacji,totalna klapa,zarodki zdegenerowane-wszystkie 5,choć podany 1 -3 dniowy,ale nic z tego nie wyszło.
 
Dziewczyny mam takie pytanie,czy dostałyście wykaz hodowli zarodków?Bo ja ciągle myślę, bo np na 5 komórek tylko 2 zaplodnione prawidłowo były czyli 2PN,a jak u was bylo?
 
reklama
Do góry