reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to mnie od razu przy wysokim amh bo ponad 6 lekarz dał dawkę 225 menopur rok wcześniej też dawka 225 ovaleap plus 75 menopur komórek zawsze dużo zarodków w pierwszej 5 w drugiej 8 ale jak mi to lekarz powiedział rocznika się nie zmieni 😞
Przepraszam jeśli nie doczytałam, ile miałaś transferów? Któryś z tych zarodków dal ciaze?
 
reklama
Trzymam kciuki za powodzenie,a kiedy robisz test?mialas podaną blastocystę?
Test niby klinika pisała że 20.09 ale myślę robić w 9dpt czyli w piątek podane były 2 blastocysty 5ab 5bb Czechy nie podają słabych zarodków w przeciwieństwie do Polski nie badałam ich więc nie wiem czy są zdrowe liczę że może już wykorzystałam limit chorych zarodków w tych co były badane ale nie mam pewności liczę na swój mały cud
 
Do góry