reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny wracam do gry,dziś zaczęłam stymulację i tak się zastanawiam,ile dni u was trwała stymulacja?mam niskie Amh,przy 1 stymulacji miałam chyba ok 12 dnia,w 2 stymulacji 15 dnia(nie robili w soboty punkcji),zastanawiam się czy mając końską dawkę 375 j-od 1 dnia czy będę mieć ok 12,13 dzień punkcję.ile u was trwała stymulacja?
Pierwsza 15 dnia, 12 kom, 7 dojrzalych wszystkie zaplodnione, dwa zarodki, brak ciazy; druga 17 dnia (bo wypadł weekend:/) komorki do bani, zero zapłodnien, komórki zdegenerowane, jednak za długo i inny lek. Jaki masz lek do stymulacji? U mnie lekarz chce rekovelle..
 
reklama
u mnie przy ostatniej stymulacji dawka 300 j przez 15 dni. Również mam niskie Amh. Wyhodowałam 6 jajeczek, wszystkie pobrali, 4 zaplodnily się ale finalnie klapa.
Trzymam kciuki za same dorodne jajca u Ciebie 🍀🙌
Hej, czym byłaś stymulowana? Ja puregon 1 stym, druga rekovelle (totalna klapa). Nie wiem czy przez "przeciagnieta" stymulację czy lek...
 
U mnie raczej dupa. Rano bóle jak na @. Teraz wieczorkiem z lekka też...

Chociaż trochę lżej jak poszłam na dłuższe posiedzenie WC.

Tak czy tak jutro pewnie będzie flaszka z monopola. 😒🥴😵‍💫

@Ruda08 jutro idę na tę pieprzoną betę...
Bóle jak na miesiączkę jeszcze o niczym nie świadczą, odczuwałam takie po udanym transferze..... ✊️ oby była flaszka ale bezalkoholowego trunku😉
 
U mnie, z uwagi na weekend właśnie, punkcja była aż 19. dnia cyklu (ale trzeba przyznać, że te miałam długie), stymulacja od czwartego o ile się nie mylę. AMH trochę powyżej 3, dawka 150 - ale to też zależy, jakiego leku... Wcześniej miewałam dawki 100 innego i 2-3 pęcherzyki. Przy punkcji 12 pobranych komórek, 8 zapłodnionych, 4 zarodki ostatecznie.
Hej, jaki miałaś lek do stymulacji? U mnie puregon 200 (dwa zarodki), a w drugiej 12j rekovelle i 150 menopur (0)...
 
Dziewczyny przeczytałam gdzieś ,że w wieku oko 40 lat 80% komórek jest uszkodzonych,czy któraś z was w tym wieku ma dziecko teraz lub jest w ciąży ?
Ja przeszłam 3 stymulacje i muszę stwierdzić że trzecia podczas której jestem najstarsza bo niedługo skończę 39 lat wyszła najlepiej, fakt ,że szału w zarodkach nie ma bo tylko 3 ale za trzecim razem najlepsze , jestem w ciąży a w dodatku dwa maluchy jeszcze zamrożone 😉
 
Ja przeszłam 3 stymulacje i muszę stwierdzić że trzecia podczas której jestem najstarsza bo niedługo skończę 39 lat wyszła najlepiej, fakt ,że szału w zarodkach nie ma bo tylko 3 ale za trzecim razem najlepsze , jestem w ciąży a w dodatku dwa maluchy jeszcze zamrożone 😉
Dajesz nadzieję kochana,to moja 3 stymulacja i pewnie ostatnia, jednak tak bardzo się cieszę i jednocześnie boję,że nic z tego może nie być.
 
reklama
Do góry