reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny a my prosimy o kciuki. Trafilysmy do szpitala. Wczoraj skurcze, dziś plamienie. Szyjka się skrócila w 10 dni o 2 cm. Dziś już mamy 13mm, brunatne plamienie i najprawdopodobniej czop odchodzi. Dostaliśmy sterydy i leki na wyciszenie skurczy. Mam nadzieję, że uda się wszystko zatrzymać 😩
A który tc?
 
reklama
Dziewczyny a my prosimy o kciuki. Trafilysmy do szpitala. Wczoraj skurcze, dziś plamienie. Szyjka się skrócila w 10 dni o 2 cm. Dziś już mamy 13mm, brunatne plamienie i najprawdopodobniej czop odchodzi. Dostaliśmy sterydy i leki na wyciszenie skurczy. Mam nadzieję, że uda się wszystko zatrzymać 😩
Trzymam mocno kciuki!!!!☘️☘️☘️☘️
 
Dziewczyny a my prosimy o kciuki. Trafilysmy do szpitala. Wczoraj skurcze, dziś plamienie. Szyjka się skrócila w 10 dni o 2 cm. Dziś już mamy 13mm, brunatne plamienie i najprawdopodobniej czop odchodzi. Dostaliśmy sterydy i leki na wyciszenie skurczy. Mam nadzieję, że uda się wszystko zatrzymać 😩
trzymam kciuki za córcię, najważniejsze, ze jesteś pod opieką specjalistów.
Oby młoda jeszcze posiedziała w brzuszku kulka tygodni, każdy dzień ważny ✊
 
Dziewczyny a my prosimy o kciuki. Trafilysmy do szpitala. Wczoraj skurcze, dziś plamienie. Szyjka się skrócila w 10 dni o 2 cm. Dziś już mamy 13mm, brunatne plamienie i najprawdopodobniej czop odchodzi. Dostaliśmy sterydy i leki na wyciszenie skurczy. Mam nadzieję, że uda się wszystko zatrzymać 😩
trzymam mocno ✊🍀
 
Relacja ode mnie
Endo 9,5 mm - doktor mówił, że OK. W poniedziałek zapładniają jajka... no i się okaże czy w ogóle cuś będzie czy znowu pieprzone zero...

I na globulki sztuk 15 (kuracja tydzień) dałam 80 zł
Sory z czego one są kur? z złotego pyłu wróżki cipuszki ??


U mnie niestety beta spada, wczoraj juz 1000 wiec odstawiłam luteine wczoraj. W czwartek mam usg w klinice czy sie oczyściłam. Przez tel lekarz mowil ze transfer moze byc we wrzesniu.

Po jakim czasie po odstawieniu bede krwawić? I czy któraś podchodziła po poronieniu odrazu po miesiacu do transferu? 😞
Cholerka...
Przykro mi ogromnie :( Trzym się...


Hej dziewczyny dziś beta 798 więc pnie się do góry
No i tak ma być ! Miodzio!


Dziewczyny a my prosimy o kciuki. Trafilysmy do szpitala. Wczoraj skurcze, dziś plamienie. Szyjka się skrócila w 10 dni o 2 cm. Dziś już mamy 13mm, brunatne plamienie i najprawdopodobniej czop odchodzi. Dostaliśmy sterydy i leki na wyciszenie skurczy. Mam nadzieję, że uda się wszystko zatrzymać 😩
Kciuki zaciśnięte...

Ranyyyy czy zawsze musi być pod górkę? No ja pieprze no.... Oby wszystko się wyciszyło...
 
jejku sorry miało być @Myszko 🙈😅
Przykro mi bardzo, że u Ciebie dzisiaj nic z tego 😢😢😢, ale może zarodek jeszcze dojrzeje? Tylko fatalnie, że jutro/dziś niedziela 🤦🏼‍♀️
U mnie poszło dobrze. Prog 22, endo 9mm, lekarz był zadowolony. Jeden z zarodków - blastka 3.1.1 został podany, drugi nieco słabszy zamrożony. 6 pozostałych nadal obserwują. Jestem zjechana jak koń po westernie i niezdolna do jakiejkolwiek afirmacji ciąży. Jazda na transfer z Łodzi do Poznania i z powrotem, z własną 2,5 latką pod opieką i wypożyczoną 4 latką (po drodze Stare Zoo i dwa oberwania chmury) 😂 i generalnie sama ze wszystkim… (nie licząc kupla - taty 4-latki, który nas zawiózł i pomagał pchać wózek ❤️) Co ma być to będzie. Co ciekawe, transfer tym razem był bolesny. Przy pierwszym czułam tylko lekkie ukłucie a tu ryjek mi wykręciło. Leki mam ponoć dobrze ustawione. Mam testować 4 września.
 
Dziewczyny a my prosimy o kciuki. Trafilysmy do szpitala. Wczoraj skurcze, dziś plamienie. Szyjka się skrócila w 10 dni o 2 cm. Dziś już mamy 13mm, brunatne plamienie i najprawdopodobniej czop odchodzi. Dostaliśmy sterydy i leki na wyciszenie skurczy. Mam nadzieję, że uda się wszystko zatrzymać 😩
Trzymam mocno ✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Przykro mi bardzo, że u Ciebie dzisiaj nic z tego 😢😢😢, ale może zarodek jeszcze dojrzeje? Tylko fatalnie, że jutro/dziś niedziela 🤦🏼‍♀️
U mnie poszło dobrze. Prog 22, endo 9mm, lekarz był zadowolony. Jeden z zarodków - blastka 3.1.1 został podany, drugi nieco słabszy zamrożony. 6 pozostałych nadal obserwują. Jestem zjechana jak koń po westernie i niezdolna do jakiejkolwiek afirmacji ciąży. Jazda na transfer z Łodzi do Poznania i z powrotem, z własną 2,5 latką pod opieką i wypożyczoną 4 latką (po drodze Stare Zoo i dwa oberwania chmury) 😂 i generalnie sama ze wszystkim… (nie licząc kupla - taty 4-latki, który nas zawiózł i pomagał pchać wózek ❤️) Co ma być to będzie. Co ciekawe, transfer tym razem był bolesny. Przy pierwszym czułam tylko lekkie ukłucie a tu ryjek mi wykręciło. Leki mam ponoć dobrze ustawione. Mam testować 4 września.
dziś już odpoczniesz a informacje przywiozłaś super z tego Poznania wiec teraz tylko cieszyć się i czekać ❤️
Mi podali ten zarodek bo nie choduja do 6 dnia i mówili ze ma szanse dalej się rozwijać. Wzięłam go bardzo sceptycznie i nie robię siebie żadnych nadzieji.
Trzymam kciuki za Twojego kropka ✊🍀
 
Do góry