reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ja za pierwszym razem miałam tak jak Ty 5 pobranych, 3 zapłodnione a do piątej doby dotrwał tylko jeden zarodek. W poniedziałek byłam na wizycie i mam naturalnie 5 moich pęcherzyków także podobna sytuacja jak u Cjebie . A co jest u Was przyczyna ? Jakie masz AMH ?
Ja biorę coenzym, glutation, cynk, selen, wit B kompleks, l-argininę , omega 3, resveratrol, melatonine, magnez, kwas foliowy. Jest tego trochę 😅
Głównym powodem jest mój brak jajowodów, jeden straciłam przez ciążę pozamaciczną drugi przez ropień nie nadawał się do niczego..
Ale nasze wyniki też nie są najlepsze. Ostatnio Amh miałam 0.8, słabo. Partner ma słabe parametry nasienia. Wiek też tu swoją robotę robi, ja mam 36 partner sporo więcej:)
Faktycznie trochę tego bierzesz.
Z suplementami też można przesadzić?
Robiłam wczoraj badanie testosteronu i dhea i mam powyżej normy i zastanawiam się czy to nie przegięcie z suplementacja czy może znów coś mi wynajdą?!
 
w zaleceniach od lekarza mam brać luteinę co 6 godzin. Więc ostatnia dawka wypada właśnie koło północy. Mówię o luteinie podjęzykowej
nigdy nie trzymałam się zaleceń godzinowych. Po prostu miałam brać 3 razy dziennie i tak brałam, godziny dostosowałam do swojej pracy na 3 zmiany, raz brałam o 5 rano leki a raz o 8, potem albo przed praca albo po pracy i przed spaniem
 
Dziewczyny, a czy przy implantacji zawsze występuje jakieś plamienie?
Wy wiedziałyście, kiedy mniej więcej ta implantacja u Was wystąpiła?
 
ja tego ćmienia absolutnie nie wiąże z tym, że się ma udać.
Bo jest zdecydowanie za wcześnie, dziś dopiero 2 dpo. Tylko tak pytam z ciekawości. Bo ja sama też nie potrafię może opisać tego co czuje. A to moje pierwsze ivf
ja 2 dnia po transferze blastocysty miałam lekki ból brzucha, ale byłam w długiej trasie autem i wydawało mi się, ze to przez to, ze cały dzień siedzę. By
A musisz tak dokładnie o polnocy brać? Ja tak bardzo się tego nie trzymałam żeby co 8 czy 12h brać. Brałam ostatnia tabletkę/globulke przed spaniem nie ważne czy to była 21 czy 22 czy 23. To nie ma aż takiego znaczenia wg mnie…
Ja tak samo :)
 
A musisz tak dokładnie o polnocy brać? Ja tak bardzo się tego nie trzymałam żeby co 8 czy 12h brać. Brałam ostatnia tabletkę/globulke przed spaniem nie ważne czy to była 21 czy 22 czy 23. To nie ma aż takiego znaczenia wg mnie…
Ja brałam tak samo jak Ty 🤭
 
Dziewczyny na sztucznym.
Jaki estradiol i progesteron musi byc by transfer sie odbył?
Ja mialam zrobic wczoraj krew i pewnie jeszcze przed transferem jakos za tydzien. Biore estrofem
 
reklama
Do góry