reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Darii i Fasun &&&&&& za udany transfer

Dagnes przestań sikać na testy skoro i tak nie wyjdą miarodajne:) wiem, wiem fajnie tak mówić a niedługo sama będę tak sikać hehe

Lawendowy straszne to co napisałaś:( ja tak w środę leżałam z przeogromniastym bólem brzucha i gorączką 39 po całonocnym wymiotowaniu i zastanawiałam się co robić - czy dzwonić na pogotowie czy nie. A temu Panu nawet pogotowie nie pomogło:( straszne... wiadomo co mu było?

drk to co czekamy na @???:) pierwszy raz z taką niecierpliwością na nią czekam

karii strasznie mi przykro. Makabra człowiek się nastawi i czeka i czeka a tu dupa. Ja widząc jak ja się stymuluję to właśnie takiego czegoś się też boję. Szczególnie że to moje pierwsze in vitro i wogóle nie wiem czy np moje komórki ni były zawsze puste. Moja koleżanka forumowa miała robione 5 iui i zdecydowała się wkońcu na in vitro i miała 7 pęcherzyków - wszystkie były puste:(
A znacie lek Pergoveris? Bo mnie dr M taki lek do stymulacji przepisał... I nie wiem wogóle co to.
 
reklama
witajcie Kochane :-)
Lawendowy okropna historia...biedne dziecko , masakra :-(
Dagnes łepek do góry ...sikacze jak wiadomo niemiarodajne...:-) a sama mam już 5 w pólce ...haha:-D
Kinga hormaony raczej możesz zrobić, jednak krzywą raczej podaruj
 
reklama
Kinga a ja mam na razie tylko to brać... Od 2dc w 6dc podglądanko i nie wiem co dalej... Ja mam AMH7,1 więc może dlatego na razie tylko to?
 
Do góry