reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

ja miałam spore dawki 300 gonalu i 1 dawkę gonapeptylu. Sam nie wie czemu tak organizm zareagował. Szkoda organizmu i kasy jak i tak może się punkcja nie odbyć bo nie będzie dojrzałych komórek.

A nikt Ci nie zaproponował IVM? Ja miałam ten sam problem, 2 tyg stymulacji i największy pęcherzyk miał 12mm. Dlatego miałam IVM. Pobrano mi o dziwo aż 12 dojrzałych komórek i 20 niedojrzałych. Dzięki IVM z tych 20 niedojrzałych powstało 11 komórek dojrzałych.
 
reklama
To i ja się z Wami pożegnam.
Miałam dzisiaj ciężki dzień w pracy. Na dobranoc muszę Wam to pokazać. Coś pięknego, a zarazem smutnego.
Pokazuje, jak kruche i ulotne jest życie.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UvvkJrKKYF8

Doświadczyłam tego dzisiaj. Jedna z moich uczennic chodziła cały dzień, jak struta. Powiedziała mi, że jej tata źle się poczuł, bo bolał go brzuch, wymiotował i miał gorączkę 40 stopni i pogotowie zabrało go do szpitala. Bardzo się martwiła o tatę. Pocieszałam ją, że na pewno wyzdrowieje, że jest pod dobrą opieką, że podadzą mu lekarstwa i niedługo będzie w domu.
Niestety nie będzie. Nie udało się go uratować. Zmarł.
A za dwa tygodnie jego dzieciaczki (bliźniaki - parka) idą do I komunii...
Cały wieczór nie mogę powstrzymać łez. W jednej sekundzie uświadomiłam sobie, że moje problemy są nieważne,
w obliczu takiej tragedii naprawdę mało istotne. Jezu, jakie to życie jest niesprawiedliwe...
 
Witam Was o poranku. Ja jak zwykle pędzę na 7:00 do pracy.
Życzę Was udanego dnia.


stylowi_pl_plakaty-i-obrazy_6370641.jpg
 
My Tobie też lawendowy!! no u mnie lipa, 1 kreska na teście... :( a dziś 8 dzień, test z porannego moczu, kurde o 5-40 już go robiłam... czuję że nic z tego. Jeśli się nie powiedzie robię przerwę do jesieni. A później wróce po 1 mrożaczka który został... Jak pech to pech... MIŁEGO DNIA... :nerd:
 
lawendowy to bardzo przykra historia

sylwia bo mialam pytanie ba zabek mialam strasznie wrazliwy po plombowaniu ale chyba przechodzi a bolalo mnie 5dni juz chcialam isc zeby cos poradzila ale chyba przechodzi a dzis jade zalozyc gumki i zrobic odlew do aparatu orto
 
Dzień dobry :-)

Malinuś życzę Ci cudownych widoków na usg :-)
Ikasia udanej wizyty :tak:

Życzę wszytskim miłego dnia i dużo Słonka :-)
 
Dopisuje się :-)

14 maja Malinuś- 3 podglądanie maluszka, Rośnij zdrowo kochanie!
14 maja lkasia-pierwsza ciążowa wizyta:)


15 maja Buziulek - udany transfer
15 maja Fusun - crio dwóch śnieżynek
15 maja Darii - udany transfer

16 maja masia123 - wysoka beta
21 maja Lilia♥ - wizyta kontrolna przed przygotowaniami do crio
Maj kari75 - owocna stymulacja
Maj Dagnes udane crio....
Maj joasia2906 - udane crio :)bliźniaki
Czerwiec Lilia♥ - przygotowania do crio

05 Czerwiec Lawendowy_Sen wizyta przed udanym IVF

Sierpień/Wrzesień - Lawendowy_Sen podarowanie przez klinikę dwóch chłopaków
 
reklama
ja miałam spore dawki 300 gonalu i 1 dawkę gonapeptylu. Sam nie wie czemu tak organizm zareagował. Szkoda organizmu i kasy jak i tak może się punkcja nie odbyć bo nie będzie dojrzałych komórek.

Kari75 - 300 Gonalu to wcale nie dużo, ja brałam ponad 300 gonalu dodatkowo do tego np. 3 ampułki pergoveris plus gonapeptyl. A propo nie zastanawiałaś się nad pójściem do endokrynologa, żeby uregulować swoją gospodarkę hormonalną?

Ikasia - gratulacje kolejny raz :-)

Kochane a do Was mam pytanie, czy można robić badania hormonalne zaraz po przeziębieniu lub jak się jest przeziębionym? Czy lepiej poczekać? Bo mam zlecone przez endokrynologa jakieś, a mnie przeziębienie dorwało, a nie chciałabym, żeby wyszły mi zafałszowane. Dodatkowo mam zrobić badanie glukozy z obciążeniem.
 
Do góry