reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie kochane
Mam pytanie kiedys tutaj któraś z was wstawiła tabelkę jak powinna przyrastać BHCG w danym dniu po transferze czy można by było ja jeszcze raz wstawić bo szukam i nie mogę znaleźć
 
reklama
Witajcie kochane
Mam pytanie kiedys tutaj któraś z was wstawiła tabelkę jak powinna przyrastać BHCG w danym dniu po transferze czy można by było ja jeszcze raz wstawić bo szukam i nie mogę znaleźć
 

Załączniki

  • IMG_8375.png
    IMG_8375.png
    374,1 KB · Wyświetleń: 57
U mnie 1 stymulacja 4 komórki- 3 zaplodnione- 1 3 dniowy podany ,reszta nie dotrwała do mrozenia;
2 stymulacja , 5 komórek , 4 dojrzałe, 3 zapłodnione, dwa zarodki 5 dniowe podane , jeden nie dotrwał do mrozenia- urodzony syn❤️ ma 2 lata;
3 stymulacja- 5 pobranych, 3 dotrwały do 5 dnia , dwa zamrożone, jeden podany.
W momencie rozpoczęcia stymulacji 36 lat😉
Dzięki, dajesz nadzieję:). Widać ilosc dojrzalych komórek nie zawsze przekłada się na małą (niewystraczajaca) ilość zarodkow i szans na ciaze ❤. Trzeba trafić na "ten". Rozumiem, że po podaniu 1 zarodka z trzeciej stymulacji - ciaza?:) powodzenia i gratuluje! Czy transfery na sztucznym cyklu z estrofemem?
 
Przyznaje się, to ja! 😃 To u mnie transfery na naturalnym kończyły się ciąża, na sztucznym beta tylko drgala I spadała.

Moje statystyki:
1 procedura: 26 pobranych kumulusow, 8 dojrzałych, 4 zarodki - miałam przy tej procedurze wysokie AMH, chyba ponad 13, stąd pewnie stosunkowo mały % dojrzałych komórek
2 procedura: 12 pobranych kumulusow, 7 dojrzałych, 4 zarodki

Mam za sobą 6 transferów, embryoglue i nacinanie otoczki miałam przy każdym z nich
Tak, to Ty:), dzięki za odpowiedź! Najlepiej zrobię (jak będzie co) z embryoglue, azh i może na naturalnym. A wtedy pierwsza połowa cyklu jest zupełnie beż leków tylko progesteron w drugiej? I dostaje się coś na pekniecie pecherzyka?żeby wiedzieć od kiedy liczyć te 5 dni (w przypadku 5dniowej blastki)
 
Ja się np totalnie wyłamuje ze statystki. Najpierw negatywnie, potem pozytywnie. Przy amh 2,3 udało się uzyskać raptem dwie dojrzałe komórki, ta druga to rzutem na taśmę, w ostatnim dniu stymulacji estradiol raptem 330. Więc bardzo poniżej oczekiwań, tym bardziej, że mogli zapłodnić wszystko co wyprodukowałam. Ale potem to już same cuda. Z tych dwóch komórek dwie blastki, wprawdzie "słabe", 2 i 3 bc. Transfer udany. Mam synka. Brałam embrioglue, otoczki nie nacinaliśmy. Zostawiłam to do decyzji embriologa, powiedziałam, że jeśli trzeba to zapłacę, ale uznał, że nie ma potrzeby.
 
Ja się np totalnie wyłamuje ze statystki. Najpierw negatywnie, potem pozytywnie. Przy amh 2,3 udało się uzyskać raptem dwie dojrzałe komórki, ta druga to rzutem na taśmę, w ostatnim dniu stymulacji estradiol raptem 330. Więc bardzo poniżej oczekiwań, tym bardziej, że mogli zapłodnić wszystko co wyprodukowałam. Ale potem to już same cuda. Z tych dwóch komórek dwie blastki, wprawdzie "słabe", 2 i 3 bc. Transfer udany. Mam synka. Brałam embrioglue, otoczki nie nacinaliśmy. Zostawiłam to do decyzji embriologa, powiedziałam, że jeśli trzeba to zapłacę, ale uznał, że nie ma potrzeby.
Gratuluje:), jak taki estradiol to pewnie świeży transfer ? U mnie świeże nie wchodzą w grę, estradiol w grubych tysiącach (pg..). Powodzenia!:)
 
Ja mialam 4 stymulacje, podczas ostatniej miałam 5 komorek, w tym jedna niedojrzała. Zapłodniły się 3 z 4 i wszystkie 3 dotrwały do blastocysty. Nie badaliśmy czy są zdrowe. Dopiero 3 zarodek dał ciaze.
U mnie sprawdził sie cykl naturalny i jeśli kiedyś będę wracać po rodzeństwo to będę sie przy tym upierać. Czułam sie sto razy lepiej i tarczyca nie wariowała.
Gratuluje. A czy wczesniej miałaś transfery (podczas tych 3 wcześniejszych stymulacji?) na sztucznym? Dostałaś na naturalnym ovitrelle na pekniecie i wtedy liczyli 5 dni i transfer tak? Nacinaliscie otoczkę? Dziękuję za Twoją wiadomość
 
Dzięki, dajesz nadzieję:). Widać ilosc dojrzalych komórek nie zawsze przekłada się na małą (niewystraczajaca) ilość zarodkow i szans na ciaze ❤. Trzeba trafić na "ten". Rozumiem, że po podaniu 1 zarodka z trzeciej stymulacji - ciaza?:) powodzenia i gratuluje! Czy transfery na sztucznym cyklu z estrofemem?
A w jakim wieku masz pierwsze dziecko?
Tak, czekam z niecierpliwością na wizytę serduszkową🙈
Życie jest przewrotne akurat trzecia stymulacja wyszła najlepiej. Miałam tylko cykle sztuczne.
 
reklama
Gratuluje. A czy wczesniej miałaś transfery (podczas tych 3 wcześniejszych stymulacji?) na sztucznym? Dostałaś na naturalnym ovitrelle na pekniecie i wtedy liczyli 5 dni i transfer tak? Nacinaliscie otoczkę? Dziękuję za Twoją wiadomość
Ja ogólnie produkuję niewiele komórek, więc transfery wcześniejsze mialam od razu po punkcji (na cyklach stymulowanych). Łącznie 5 przetransferowanych zarodkow. Na naturalnym nic nie dostałam na pęknięcie, czekaliśmy na moją owulacje i po 5 dniach z włączonym progesteronem transfer. Nie miałam nacinanej otoczki. 2gi mrozak na cyklu naturalnym dał ciążę. Cyklu sztucznego nie miałam (bo to chyba nie to samo co zaraz po stymulacji). Ale czułam się fatalnie bezpośrednio po punkcjaxh.
 
Do góry