reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja miałam dwa razy transfer dwóch zarodków za pierwszym razem beta nie drgnęła drugi raz się udało jeden zarodek został ze mną niestety jednak poroniłam trzeci transfer tym razem pojedynczy nieudany nie wiem co lepsze chyba nie ma reguły dodam że za drugim razem miałam dodatkowo oprócz emboglue nacinanie osłonki AH nie wiem może to pomogło przy kolejnym transferze myślę że zastosuje Ah
 
reklama
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was decydowała się kiedyś na transfer dwóch zarodków?...w jakim wieku? Jeżeli tak, to jestem ciekawa z jakim skutkiem. Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniem. Pozdrowienia i powodzenia wszystkim starających...❤ Ja mam w poniedziałek punkcję. Już czuję spory dyskomfort...
2 razy mialam transfer 2 zarodkow.Pierwszy nieudany,z drigiego mam coreczke🥰
 
Dziś 22dpt i mamy serduszko ♥️
Przedstawiam Wam moją kluseczkę która już od kilku dni daje matce ostro popalić …🤢🤮😵‍💫🤯😊
 

Załączniki

  • IMG_2751.jpeg
    IMG_2751.jpeg
    557,7 KB · Wyświetleń: 96
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was decydowała się kiedyś na transfer dwóch zarodków?...w jakim wieku? Jeżeli tak, to jestem ciekawa z jakim skutkiem. Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniem. Pozdrowienia i powodzenia wszystkim starających...❤ Ja mam w poniedziałek punkcję. Już czuję spory dyskomfort...
Ja mialam 2razy transfer,za każdym razem po 2 zarodki. Za pierwszym razem 3 dniowe,za drugim 5 dniowe,w wieku 39 lat.Po pierwszym transferze była ciąża pojedyncza,poronienie w 8 tyg,za drugim razem były widoczne dwa serduszka w 6 tyg,a 2 tyg pozniej juz tylko jedno-i z tego transferu mam syna.ale znam tez przypadki ze po transferze 2 zarodków była ciąża blizniacza(kolezanka,w momencie transferu 37 lat).także no nie ma reguły jakoś.
 
Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was decydowała się kiedyś na transfer dwóch zarodków?...w jakim wieku? Jeżeli tak, to jestem ciekawa z jakim skutkiem. Będę wdzięczna za podzielenie się doświadczeniem. Pozdrowienia i powodzenia wszystkim starających...❤ Ja mam w poniedziałek punkcję. Już czuję spory dyskomfort...
Ja miałam transef dwóch zarodków, chciałam zwiększyć szanse że chociaż jedno się przyimie, wcześniej 6 nieudanych inseminacji. 34 lata, za 3 dni bliźniaki kończą rok😃
 
Dziękuje ..
co zrobić ? Musimy iść dalej, mamy dla kogo 😘
Widzisz, czy bety wysokie czy niskie, każdego może to spotkać 😞
Tak dokładnie. Ja podejmę jeszcze raz rękawicę w tej walce. I mam takie pytanie czym się różni ciąża biochemiczna od pustego jaja? Czy to terminy stosowane zamiennie czy jest jakaś zasadnicza różnica i ktoś może mi ją lopatologicznie wytłumaczyć?
Ja niby jakoś pogodziłam się z tym doświadczeniem, wróciłam do wszystkich obowiązków, jeździmy, śmiejemy się, ale mam gdzieś tam z tyłu głowy tą betę 4500 tys. i to pytanie dlaczego się nie udało, co zrobiłam źle.
 
reklama
Tak dokładnie. Ja podejmę jeszcze raz rękawicę w tej walce. I mam takie pytanie czym się różni ciąża biochemiczna od pustego jaja? Czy to terminy stosowane zamiennie czy jest jakaś zasadnicza różnica i ktoś może mi ją lopatologicznie wytłumaczyć?
Ja niby jakoś pogodziłam się z tym doświadczeniem, wróciłam do wszystkich obowiązków, jeździmy, śmiejemy się, ale mam gdzieś tam z tyłu głowy tą betę 4500 tys. i to pytanie dlaczego się nie udało, co zrobiłam źle.
Biochemiczna to ta, której nie zobaczysz na usg .. hcg było ale zaczęło spadać. A puste jajo to brak zarodka (jeżeli coś pomyliłam to proszę o poprawę ☺️)
Ja od wczoraj mam krwawienia, a dzisiaj miałam takie bóle z jednej strony aż się boje, że ktoś się tam zagnieździł .. ale teraz to już raczej po wszystkich ptakach. Jest nam smutno, cieżko ale trzeba iść dalej 🤷🏼‍♀️
 
Do góry