reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Biochemiczna to ta, której nie zobaczysz na usg .. hcg było ale zaczęło spadać. A puste jajo to brak zarodka (jeżeli coś pomyliłam to proszę o poprawę ☺️)
Ja od wczoraj mam krwawienia, a dzisiaj miałam takie bóle z jednej strony aż się boje, że ktoś się tam zagnieździł .. ale teraz to już raczej po wszystkich ptakach. Jest nam smutno, cieżko ale trzeba iść dalej 🤷🏼‍♀️
Rozumiem, dziękuję za rozjaśnienie tego. Ja teraz byłam taka szczęśliwa bo widziałam ten pęcherzyk, ale niestety przestał się rozwijać. Miałam krwawienia z powodu tego krwiaka cały czas, więc myślałam, że skoro beta spadła to już jest to poronienie. Niestety się myliłam, w tamtą sobotę nawet pojechałam na SOR, bo nie mogłam wytrzymać z bólu, tak mnie bolało, a potem dopiero zaczął się prawdziwy krwotok. To było dla mnie straszne.
Tak trzeba iść dalej, mamy przecież dla kogo 🥰
 
Rozumiem, dziękuję za rozjaśnienie tego. Ja teraz byłam taka szczęśliwa bo widziałam ten pęcherzyk, ale niestety przestał się rozwijać. Miałam krwawienia z powodu tego krwiaka cały czas, więc myślałam, że skoro beta spadła to już jest to poronienie. Niestety się myliłam, w tamtą sobotę nawet pojechałam na SOR, bo nie mogłam wytrzymać z bólu, tak mnie bolało, a potem dopiero zaczął się prawdziwy krwotok. To było dla mnie straszne.
Tak trzeba iść dalej, mamy przecież dla kogo 🥰
Damy radę ! 😍
 
Ja mialam 2razy transfer,za każdym razem po 2 zarodki. Za pierwszym razem 3 dniowe,za drugim 5 dniowe,w wieku 39 lat.Po pierwszym transferze była ciąża pojedyncza,poronienie w 8 tyg,za drugim razem były widoczne dwa serduszka w 6 tyg,a 2 tyg pozniej juz tylko jedno-i z tego transferu mam syna.ale znam tez przypadki ze po transferze 2 zarodków była ciąża blizniacza(kolezanka,w momencie transferu 37 lat).także no nie ma reguły jakoś.
Dzięki za odpowiedź. No właśnie, nigdy nie wiadomo jak będzie i jak działać. To nie czas na takie rozmyślania - za wcześnie, ale w głowie różne myśli. Mamy już 6-letniego syna z czasów, gdy nie było problemów z zachodzeniem. Powodzenia Dziewczyny!!
 
Ja miałam dwa razy transfer dwóch zarodków za pierwszym razem beta nie drgnęła drugi raz się udało jeden zarodek został ze mną niestety jednak poroniłam trzeci transfer tym razem pojedynczy nieudany nie wiem co lepsze chyba nie ma reguły dodam że za drugim razem miałam dodatkowo oprócz emboglue nacinanie osłonki AH nie wiem może to pomogło przy kolejnym transferze myślę że zastosuje Ah
Dzięki za podzielenie się Twoją historią. A mogę wiedzieć w jakim wieku przechodziłaś procedurę i transfery? Powodzenia, trzymaj się!!
 
Dzięki za podzielenie się Twoją historią. A mogę wiedzieć w jakim wieku przechodziłaś procedurę i transfery? Powodzenia, trzymaj się!!
39lat. Obecnie przygotowuje się do kolejnej procedury tym razem Czechy i reprofit zobaczymy co wyczarują tu w Polsce pobranych 20 jajeczek finalnie 5 zarodków wysokiej niby klasy (5aa,5ab)
 
reklama
Do góry