reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny i znów problem mam nie chcą mi podać immuglobiny ukraińskiej bo nie jest zarejestrowana w Polsce i dlatego a ja w poniedziałek mam mieć transfer tak mnie załatwiła jedną z klinik w Katowicach co ja mam zrobić teraz
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny i znów problem mam nie chcą mi podać immuglobiny ukraińskiej bo nie jest zarejestrowana w Polsce i dlatego a ja w poniedziałek mam mieć transfer tak mnie załatwiła jedną z klinik w Katowicach co ja mam zrobić teraz
A kiedy masz je dostać?? Aż nie wiem co powiedzieć 🙈 współczuję tego stresu , tych nerwów i tej niewiedzy 😢
 
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Transfer przewidziany na kwiecien ale... muszę wyrwać zęba- ósemkę. Dentysta mowi ze nie będzie chirurgicznie usuwany bo na zdjęciu rtg wszystko ładnie wygląda. Mąż mnie nastraszył że rana goi się do 6 tygodni i zaczynam się zastanawiać czy to może w jakiś sposób wpłynąć na transfer?
Ja w pierwszej ciąży w 3 miesiącu miesiącu ze znieczuleniem miałam usuwaną 6. Do kwietni ci zagoi. Lepiej teraz niż później
 
A u lekarza który ci przepisał jest szansa ?
To się podaje bezpośrednio przed transferem?
Przepisał mi to paśnik a miałam.miec podane w klinice w Katowicach bo tam jeżdżę na badania a dziś mówią że tego nie podadzą bo to lek nie zarejestrowany w Polsce tylko dziewczyny w Polsce mają go podawanego a ja mam mieć transfer w poniedziałek biorę leki mam takiego nerwa i łez dziś wylanych że hen
 
reklama
Do góry