reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Transfer przewidziany na kwiecien ale... muszę wyrwać zęba- ósemkę. Dentysta mowi ze nie będzie chirurgicznie usuwany bo na zdjęciu rtg wszystko ładnie wygląda. Mąż mnie nastraszył że rana goi się do 6 tygodni i zaczynam się zastanawiać czy to może w jakiś sposób wpłynąć na transfer?
 
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanie. Transfer przewidziany na kwiecien ale... muszę wyrwać zęba- ósemkę. Dentysta mowi ze nie będzie chirurgicznie usuwany bo na zdjęciu rtg wszystko ładnie wygląda. Mąż mnie nastraszył że rana goi się do 6 tygodni i zaczynam się zastanawiać czy to może w jakiś sposób wpłynąć na transfer?
Ja nawet w ciąży miałam usuwaną 8.
Znieczulenie jest miejscowe.
Czasami jest potrzebny antybiotyk ale do kwietnia to raczej nie powinno po nim zostać już śladu.
Górną czy dolna?
 
reklama
Muszę wam powiedzieć ... Dziś pierwszy raz widziałam i czułam wielkie kopniaki mojego Stasia ❤️❤️❤️ od rana łzy szczęścia , wzruszenia i ogromnej wdzięczności leca mi po policzku . A mój wymarzony synek robi imprezę w brzuchu 😍❤️❤️❤️ nigdy nie myślałam że kiedyś będę tak bardzo szczęśliwa jak jestem teraz ❤️ moje dziecko , mój cud, moje największe szczęście jest i rośnie w moim brzuchu , pod moim sercem rozwija się nowe życie ❤️❤️❤️

Dziewczyny walczcie , walczcie do końca bo warto ❤️ prze nami jeszcze niecałe 4 miesiące , w porównaniu z tym ile czekam na tego mojego księcia z bajki to pikuś . Nim się obejrzę a będę tulić mojego synka w ramionach . Życzę wam z całego serca żebyście nie musiały walczyć tak długo jak ja , żeby wasze największe marzenie się niebawem też spełniło ❤️❤️tymczasem zdjęcie mojego ogromnego brzucha 🙈🙈
 

Załączniki

  • IMG_20230313_185513.jpg
    IMG_20230313_185513.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 109
Do góry