reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, życie jest tak strasznie przewrotne. Wczoraj pytałam @Ruda08 co to znaczy kosmiczna beta, bo odebrałam wynik. W 9dpt miałam 148, a wczoraj odebrałam z 17 dpt i miałam 4399. Byłam szczęśliwa i planowałam weekend, a w nocy dostałam ogromnego krwawienia ze skrzepami. Oczywiście byłam już w klinice, na razie pęcherzyk jest ale jest też gigantyczny krwiak. Mam leżeć i dostałam zastrzyki progesteronu. Proszę trzymajcie kciuki za mojego skarba, który już na starcie musi walczyć. Co ze mną jest nie tak, że te krwiaki tak się mnie czepiają.
tez miałam krwiaka ale krwotok miałam w 21dpt
 
No i mnie to był 18 dpt, a co dostałaś na niego poza leżeniem? Ja byłam pierwszy raz u tej lekarki i kazała mi odstawić heparynę na 3 dni ale boję się tego, immunolog kazał mi ja brać od transferu do porodu.
nic, ja brałam tylko progesteron i estrofem, wróciłam do pracy i w 26dpt miałam usg (na usg pecherzyk z zarodkiem ale bez serca) a kolejne w 33dpt (zarodek z sercem )- w nl nie ma zwolnien lekarskich. Mały ma już 2,5 roku
 
nic, ja brałam tylko progesteron i estrofem, wróciłam do pracy i w 26dpt miałam usg (na usg pecherzyk z zarodkiem ale bez serca) a kolejne w 33dpt (zarodek z sercem )- w nl nie ma zwolnien lekarskich. Mały ma już 2,5 roku
Rozumiem, super dziękuję za informację 😌 ja spokojnie poleżę do kolejnej wizyty zobaczymy co dalej.
 
reklama
o no to super że rośniecie zdrowo❤️Boże gdzie Ty pracujesz że latasz jeszcze pracoholiku z brzuchem 😜no to może uda się z tym zdjęciem u nas Werka nie dała zrobić sobie foty 😂
Ja prowadzę własny biznes- salon beauty. Tak wiec sama rozumiesz 🤣 Daleko nie masz z tego co pamietam wiec kiedyś możesz wpaść 🤪
Pracuje mniej ale pracuje. Śmieje się, ze młody musi na siebie zarabiać wiec muszę czuć się dobrze 💪🏼🤍

Dam znać czy udało się zrobić piękne foty, chociaż nie nastawiam się na cuda. A niż mnie zaskoczy 😀
 
Do góry