reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny, życie jest tak strasznie przewrotne. Wczoraj pytałam @Ruda08 co to znaczy kosmiczna beta, bo odebrałam wynik. W 9dpt miałam 148, a wczoraj odebrałam z 17 dpt i miałam 4399. Byłam szczęśliwa i planowałam weekend, a w nocy dostałam ogromnego krwawienia ze skrzepami. Oczywiście byłam już w klinice, na razie pęcherzyk jest ale jest też gigantyczny krwiak. Mam leżeć i dostałam zastrzyki progesteronu. Proszę trzymajcie kciuki za mojego skarba, który już na starcie musi walczyć. Co ze mną jest nie tak, że te krwiaki tak się mnie czepiają.
❤️❤️❤️❤️
 
reklama
Hej dziewczyny, życie jest tak strasznie przewrotne. Wczoraj pytałam @Ruda08 co to znaczy kosmiczna beta, bo odebrałam wynik. W 9dpt miałam 148, a wczoraj odebrałam z 17 dpt i miałam 4399. Byłam szczęśliwa i planowałam weekend, a w nocy dostałam ogromnego krwawienia ze skrzepami. Oczywiście byłam już w klinice, na razie pęcherzyk jest ale jest też gigantyczny krwiak. Mam leżeć i dostałam zastrzyki progesteronu. Proszę trzymajcie kciuki za mojego skarba, który już na starcie musi walczyć. Co ze mną jest nie tak, że te krwiaki tak się mnie czepiają.
Bądź dobrej myśli !!
Ja już mam taką jedną ciąże za sobą, właśnie układamy razem puzzle a ja leżę ☺️ odpoczywaj ;)

A bierzesz acard albo heparynę ? Albo jedno i drugie ?
 
Hej dziewczyny, życie jest tak strasznie przewrotne. Wczoraj pytałam @Ruda08 co to znaczy kosmiczna beta, bo odebrałam wynik. W 9dpt miałam 148, a wczoraj odebrałam z 17 dpt i miałam 4399. Byłam szczęśliwa i planowałam weekend, a w nocy dostałam ogromnego krwawienia ze skrzepami. Oczywiście byłam już w klinice, na razie pęcherzyk jest ale jest też gigantyczny krwiak. Mam leżeć i dostałam zastrzyki progesteronu. Proszę trzymajcie kciuki za mojego skarba, który już na starcie musi walczyć. Co ze mną jest nie tak, że te krwiaki tak się mnie czepiają.
trzymam mocno✊✊❤️❤️
 
Bądź dobrej myśli !!
Ja już mam taką jedną ciąże za sobą, właśnie układamy razem puzzle a ja leżę ☺️ odpoczywaj ;)

A bierzesz acard albo heparynę ? Albo jedno i drugie ?
Nie biorę acardu ale miałam Flexiparine. Teraz pani doktor kazała mi go odstawić na 3 dni i brać Prolutex. Już leżę i mąż mówi że jestem mega twarda, bo jadąc do kliniki byłam taka spokojna. Cóż poradzić taka moja uroda ze skłonnością do krwiaków. Dziękuję za słowa wsparcia. Będę leżeć ile będzie trzeba.
 
Nie biorę acardu ale miałam Flexiparine. Teraz pani doktor kazała mi go odstawić na 3 dni i brać Prolutex. Już leżę i mąż mówi że jestem mega twarda, bo jadąc do kliniki byłam taka spokojna. Cóż poradzić taka moja uroda ze skłonnością do krwiaków. Dziękuję za słowa wsparcia. Będę leżeć ile będzie trzeba.
No to widzisz masz heparynę. Nerwy tylko przeszkadzają :) także super, że jesteś spokojna (oczywiście na tyle ile jest to możliwe). Odpoczywaj i dbaj o siebie ☺️
 
dziewczyny czy klasy zarodków maja tak na prawdę znaczenie? Bo czytając fora do tej pory widziałam wiele opinii ze nie do końca. Ale nie zagłębiały sie jakoś bardzo w ten temat, wiec jestem ciekawa waszych opinii/doświadczeń. Dostalismy wczoraj wypis i nasze 4 zarodki maja klasy: 5.1.1., 4.1.1, 4.1.2 i 4.1.1. i nie mam pojęcia po pierwsze co te oznaczenia mówią (i czy to sa dobre/średnie/słabe zarodki) a po drugie czy to w ogole ma znaczenie…
 
Hej dziewczyny, życie jest tak strasznie przewrotne. Wczoraj pytałam @Ruda08 co to znaczy kosmiczna beta, bo odebrałam wynik. W 9dpt miałam 148, a wczoraj odebrałam z 17 dpt i miałam 4399. Byłam szczęśliwa i planowałam weekend, a w nocy dostałam ogromnego krwawienia ze skrzepami. Oczywiście byłam już w klinice, na razie pęcherzyk jest ale jest też gigantyczny krwiak. Mam leżeć i dostałam zastrzyki progesteronu. Proszę trzymajcie kciuki za mojego skarba, który już na starcie musi walczyć. Co ze mną jest nie tak, że te krwiaki tak się mnie czepiają.
Trzymam mocno ✊ Twój Skarbek da radę ❤️
 
dziewczyny czy klasy zarodków maja tak na prawdę znaczenie? Bo czytając fora do tej pory widziałam wiele opinii ze nie do końca. Ale nie zagłębiały sie jakoś bardzo w ten temat, wiec jestem ciekawa waszych opinii/doświadczeń. Dostalismy wczoraj wypis i nasze 4 zarodki maja klasy: 5.1.1., 4.1.1, 4.1.2 i 4.1.1. i nie mam pojęcia po pierwsze co te oznaczenia mówią (i czy to sa dobre/średnie/słabe zarodki) a po drugie czy to w ogole ma znaczenie…
Same mercedesy :)
 
reklama
A myślałam ostatnio o Tobie 😀
Dobrze u Nas, 2 tyg temu byliśmy u lekarza i maluszek ważył 1,2 kg 🥰 rośnie mój mały króliczek 🤍🥰🤭 - w załączniku zdj 🫶🏻
W nast tyg idziemy na ostatnie prenatalne, ale wierze ze wyjdą tez Ok. No i zobaczę maluszka w 4-5D 🤭

Odliczam dni do połowy maja, kompletuje powoli wyprawkę. Jeszcze popracuje z miesiąc i w połowie kwietnia planuje usiąść na tyłku 🤣 ale nie wiem czy mi się uda 🤭🙈

A co u Ciebie? 😀
o no to super że rośniecie zdrowo❤️Boże gdzie Ty pracujesz że latasz jeszcze pracoholiku z brzuchem 😜no to może uda się z tym zdjęciem u nas Werka nie dała zrobić sobie foty 😂
 
Do góry