reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dziś dwa dni po punkcji a rano mnie taki ból w dole brzucha złapał ze myślałam ze zejdę…zaczęło mi sie słabo robić i zimne poty oblewać..mąż zadzwonił nawet na pogotowie, ale po wypytaniu o objawy kazali tylko środki przeciwbólowe wziac i dzwonić jakby silny ból się utrzymywał. Trwało to około 20-30min…teraz czuje sie Ok, ale nie wiem czy sie martwić czy tak się może zdarzyć ? Poza tym mam delikatne plamienia brązowe, ale płomieniami miałam się nie martwić jeśli wystąpią.Wizyte u lekarza mam w sobotę. duże pije i jem dużo białka od czasu stymulacji…
 
OMG mnie chyba cała Polska będzie słyszeć w lipcu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈 ( już ostrzegam 😛🤣🤣🤣🤣) chyba że zleca mi cesarkę. 🙈 Oczywiście bronie się przed nią ale jak nie będzie wyjścia 🤷‍♀️
Mój mały jest teraz prawie dwa tygodnie większy niż powinien ... Więc wszystko jest możliwe jak się nic nie zmieni 🙈🙈🙈
rośnie chłopaczek ❤️ Staś to u nas bardzo popularne imię w Szczecinie do tego stopnia że znajomej córki rodziły miesiąc po sobie i są dwa Stasie bo żadna żadnej nie chciała odpuścić 😂osobiście też mi się bardzo podoba ale jak by był chłopiec u nas to chyba najpierw Jaś 😂w sumie podobnie 😂
 
on dopiero był poinformowany po wszystkim 😂😂😂bo by nim się musieli się zająć hahah a tak szybko zakończyłam rozmowę powiedziałam że mi coś dali w kroplówce i że nie .oge gadać bo mnie boli a zaraznie wzięli na porodówkę i zadzwoniłam jak Werka była już na świecie ❤️😂
mój mężu był cały czas przy mnie i podawał rękę podczas skurczy 🥰
 
rośnie chłopaczek ❤️ Staś to u nas bardzo popularne imię w Szczecinie do tego stopnia że znajomej córki rodziły miesiąc po sobie i są dwa Stasie bo żadna żadnej nie chciała odpuścić 😂osobiście też mi się bardzo podoba ale jak by był chłopiec u nas to chyba najpierw Jaś 😂w sumie podobnie 😂
Moja bliska koleżanka ma Jasia więc już odpada . Miał być też Antoś ale szwagra siostra ma Antosia. ... Tak że zostaje Staś 😍
Ogólnie zauważyłam że to imię wraca do Łask ... Jestem na FB na stronie rodzę w 2023 albo lipcowek to od jakiegoś czasu słyszę że co druga chce Stasia 🙈🙈🙈🙈


Ogólnie to prawdopodobnie będzie Stanisław Marian . Po dziadkach ❤️ ( i mój i męża tato się tak nazywa 🙈 ) miał być po męża tacie ( na niego zawsze można liczyć , mimo choroby jest zawsze przy nas . Pomaga i wspiera z całych sił ❤️❤️❤️ no ale przy okazji i po moim drugie imię zdobędzie 🤷‍♀️) chciałam dać na drugie imię po moim bracie ( kiedyś pisałam że żył tylko dwa miesiące ) ale mój były tak się nazywał i już odpada ... Więc zostaje Stanisław Marian
 
reklama
Do góry