reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Badanie zarodków to dobry pomysł. Skraca.cala procedurę i eliminuje niepotrzebne trafery, koszty finansowe i obciążenie psychiczne.
Czasami kliniki mają dodatkowa hodowlę komórek po punkcji na specjalnym podłożu.
No i ja przed kolejną stymulacja zainwestowałam w suplementy . Czasami lekarz też wprowadzi zmiany w stymulacji i to wszystko przynosi lepsze efekty.
Pierwsza to można powiedzieć taka niewiadoma, nigdy nie przewidzimy jak organizm zareaguje na leki
Dzięki:) No nic, na ten moment i tak nie pozostaje mi nic tylko czekać..w sobotę mam kontrolę to już wtedy będę wiedzieć jak poszło i czy jest sens myśleć co dalej.

Rozumiem, ze Ty już na dniach rodzisz?:) trzymam kciuki za bezproblemowe rozwiązanie!💪 mogę zapytać w jakim wieku udało Ci się zajść w ciąże i po której próbie?
 
reklama
Dzięki:) No nic, na ten moment i tak nie pozostaje mi nic tylko czekać..w sobotę mam kontrolę to już wtedy będę wiedzieć jak poszło i czy jest sens myśleć co dalej.

Rozumiem, ze Ty już na dniach rodzisz?:) trzymam kciuki za bezproblemowe rozwiązanie!💪 mogę zapytać w jakim wieku udało Ci się zajść w ciąże i po której próbie?
Zaczęłam się leczyć koło 30/31 lat.
Miałam 4 pełne stymulację, i 7 transferów.
Udał się dopiero 7 transfer. Wcześniej 2 poronienia i 2 biochemiczne. Przed 4 stymulacja zrobiłam immunologię i badanie zarodków +zmiana kliniki
 
Dzwonili z kliniki i z 10 komórek do zapłodnienia nadawało się podobno 7 i wszystkie zapłodnili natomiast 5 z tych 7 ma jakies powiększone przestrzenie wiec w pełni prawidłowe są tylko 2:( powiem szczerze ze cudów się nie spodziewam ale teraz mam wrażenie ze jak jeden zarodek z tego wyjdzie to będzie cud…czułam ze ten tydzien będzie najtrudniejszy…niby z tych 5 gorszych komórek może coś powstać prawidłowego ale są mniejsze szanse…No i oczywiście jeszcze kwestia jakości nasienia, bo u nas to teoretycznie było największym problemem (zdiagnozowanym). Wiecie dziewczyny jakie szanse maja takie komórki z powiększonymi przestrzeniami ? (Przepraszam, ale nie wiem dokładnie co to oznacza, bo byłam tak zestresowana ta rozmowa ze nie wiem nawet czy dobrze to zapamiętałam:/). Do wczoraj miałam nadzieje, dziś powoli nastawiam się ze nie wiele z tego wyjdzie:(
U mnie niestety w szóstej dobie 5 nie przetrwało. Miałam tylko jedną blastkę transferowaną i nie było co mrozić. Niestety w takiej sytuacji moje pozytywne nastawienie i wiara , że się wszytko uda gaśnie. Ja dzisiaj szósty dzień po i niestety obawiam się, że nic z tego nie będzie. Za ciebie trzymam mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze.
 
U mnie niestety w szóstej dobie 5 nie przetrwało. Miałam tylko jedną blastkę transferowaną i nie było co mrozić. Niestety w takiej sytuacji moje pozytywne nastawienie i wiara , że się wszytko uda gaśnie. Ja dzisiaj szósty dzień po i niestety obawiam się, że nic z tego nie będzie. Za ciebie trzymam mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze.
Może jednak się uda, trzymam mocno kciuki za Ciebie. Ale wiem o czym mowisz, łatwiej uwierzyć ze uda się komuś innemu niż sobie samej. Głowa do góry, będziemy walczyć razem jak coś:) patrząc na Twój nick zakładam ze jesteś 2 lata młodsza, wiec pocieszę Cię ze masz i tak ta przewagę nade mną:)
 
U mnie niestety w szóstej dobie 5 nie przetrwało. Miałam tylko jedną blastkę transferowaną i nie było co mrozić. Niestety w takiej sytuacji moje pozytywne nastawienie i wiara , że się wszytko uda gaśnie. Ja dzisiaj szósty dzień po i niestety obawiam się, że nic z tego nie będzie. Za ciebie trzymam mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze.
Może jednak się uda, trzymam mocno kciuki za Ciebie. Ale wiem o czym mowisz, łatwiej uwierzyć ze uda się komuś innemu niż sobie samej. Głowa do góry, będziemy walczyć razem jak coś:) patrząc na Twój nick zakładam ze jesteś 2 lata młodsza, wiec pocieszę Cię ze masz i tak ta przewagę nade mną:)
Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test, niestety negatywny😔, ale byłam do południa robić badania tarczycy i zrobiłam też betę, żeby to potwierdzic🙈. Pani powiedziała, że wyniki będą koło 17 więc zobaczymy. Dam znać. Tak jestem 86 rocznik🙂
 
@Ruda08
A co się będę czaić 🤭
Proszę wpisać wizytę przed transferem bądź podgląd endometrium na 6 marca 🤩
Wiem ze wtedy betujesz a i moja kochana @Będęwkoncumama! Ma podgląd maluszka ♥️ oby dla każdej z nas był to dobry dzień ♥️

@Caro♤♤♤♤ pozwolę sobie przejąć Twój ciążowy brzuszek 😁
Poprzedniczki mnie grubo wysiudały 😂
Trzymam kciuki za szczęśliwe , szybkie i bezbolesne rozwiązanie 😎✊🏻✊🏻✊🏻
 
Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test, niestety negatywny😔, ale byłam do południa robić badania tarczycy i zrobiłam też betę, żeby to potwierdzic🙈. Pani powiedziała, że wyniki będą koło 17 więc zobaczymy. Dam znać. Tak jestem 86 rocznik🙂
Tak sobie myśle ze jak podchodzisz do pierwszego in vitro to myślisz o tym ze po tylu latach starań in vitro Ci w końcu pomoże, a potem się okazuje ze to mogą być kolejne lata walki…(czytając wpisy wielu dziewczyn tutaj, dla mnie to pierwsze podejście dalej…).
A powiedz czemu reszty blastek nie mrozili w 5 dobie tylko trzymali do 6? Tak się praktykuje? Jestem jeszcze zielona w tym ale w większości przypadków czytałam o mrożeniu w 5tej dobie..

Napisz koniecznie jak beta, na sikaniec może być za wczesnie. Trzymam kciuki mocno!!
 
reklama
@Ruda08
A co się będę czaić 🤭
Proszę wpisać wizytę przed transferem bądź podgląd endometrium na 6 marca 🤩
Wiem ze wtedy betujesz a i moja kochana @Będęwkoncumama! Ma podgląd maluszka ♥️ oby dla każdej z nas był to dobry dzień ♥️

@Caro♤♤♤♤ pozwolę sobie przejąć Twój ciążowy brzuszek 😁
Poprzedniczki mnie grubo wysiudały 😂
Trzymam kciuki za szczęśliwe , szybkie i bezbolesne rozwiązanie 😎✊🏻✊🏻✊🏻
❤️❤️❤️❤️
Mocno wierzę że to dla każdej z nas będzie szczęśliwy dzień ❤️❤️❤️❤️❤️
 
Do góry