reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Widze że handel kwitnie w najlepsze 😂
To i ja dorzucę swoje 3 grosze 😀

Jeśli którejś z Was został CYCLOGEST a póki co nie potrzebuje to ja z chęcią odkupie . Luteinę podjęzykową również 😀
 
Widze że handel kwitnie w najlepsze 😂
To i ja dorzucę swoje 3 grosze 😀

Jeśli którejś z Was został CYCLOGEST a póki co nie potrzebuje to ja z chęcią odkupie . Luteinę podjęzykową również 😀
Też posiadam 😉

U mnie tylko prolutex, urogestan oraz neoparin pozostał z leków przyjmowanych 🤩
 
Myślę pozytywnie bo jednak jeszcze mam te 3 zarodeczki i jest czym działać. 😉 A jak to mój lekarz powiedział "z tego musi być chociaż jeden dzieciak😂". Teraz ja będę mocnooo trzymać kciuki za twoją betę💪✊👍🤜
Dziękuję ☺️
U mnie to niestety ostatni zarodek.
Lekarz zna się na rzeczy, to wie co mówi. Mój nam powiedział, że będziecie mieli dziecko i to nie długo. I wtedy kolejny transfer się udał, a syn dziś jest naszym oczkiem w głowie.
Jak ja się cieszę, że istnieje to forum 🥰
Jesteście mi teraz najbliższe, bo tylko Wam mówię prawdę o leczeniu i rozumiecie słowa "blastocysta", "dpt" i wszystkie nazwy leków 😁
Pozdrawiam wszystkie staraczki, a czekającym na betę mówię "Niech moc będzie z nami" 🤣
 
Dziękuję ☺️
U mnie to niestety ostatni zarodek.
Lekarz zna się na rzeczy, to wie co mówi. Mój nam powiedział, że będziecie mieli dziecko i to nie długo. I wtedy kolejny transfer się udał, a syn dziś jest naszym oczkiem w głowie.
Jak ja się cieszę, że istnieje to forum 🥰
Jesteście mi teraz najbliższe, bo tylko Wam mówię prawdę o leczeniu i rozumiecie słowa "blastocysta", "dpt" i wszystkie nazwy leków 😁
Pozdrawiam wszystkie staraczki, a czekającym na betę mówię "Niech moc będzie z nami" 🤣
O z tym rozumieniem słów to się w pełni zgodzę. U mnie mąż który sila rzeczy wie o wszystkim 😂 to jak się czasem do niego zwracam jakimś "forumowym" terminem to mówi że mózg mu paruje od tego wszystkiego😂 a forum to najlepsze co nas mogło spotkać w naszej walce💪 u mnie nikt nie wie o naszych problemach(poza moja mam i siostra). Ale o in vitro nie wie nikt. Pewnie się domyślają że jest jakiś problem bo jesteśmy 6 lat po ślubie ale nikt nie mówi na głos. Zdarzały się sytuacje że ktoś ze znajomych zapytał kiedy dzidzius ale na początku mówiliśmy że najpierw musimy się "dotrzeć" potem że zmieniłam pracę więc jeszcze trochę, teraz budujemy 🏠więc mamy dużo wydatków itp itd. Matko ale się rozpisalam 😂
 
Hej, dziewczyny, ja udzielam się mało na forum bo to moja pierwsza procedura i w wielu kwestiach tu poruszanych jestem zielona, ale trzymajcie za mnie kciuki. Jutro mam transfer po 5 dniach od pobrania i boje się myśleć, że wszytko się uda, bo boję się rozczarowania, ale w głębi serca mam takie poczucie, że będzie ok. Trzymam za was wszystkie kciuki i kibicuje wam mocno. Oby każda z nas została jak najszybciej mamą ❤️
 
reklama
Do góry