reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej :) Ja wróciłam z monitoringu i wszystko ok, pani doktor zapobiegawczo pobrała mi biocenozę, bo dokucza mi jakieś swędzenie. Zobaczymy jakie będą wyniki, mają do mnie dzwonić wieczorem. Wieczorem też będzie wynik progesteronu jak wszystko będzie ok to transfer za tydzień. Na usg było dobrze. Czekam więc na rozwój sytuacji.
 
Cześć dziewczyny. Chcialam o cos zapytac. Czy po punkcji dzwonili do Was z kliniki z informacją czy Wasze komóreczki się dzielą ? Miałam punkcje w środę. W czwartek tylko lekarka zadzwoniła i powiedziała ile pobrali i ile się zaplodnilo. Plan byl taki ze chcą je trzymać do 5 doby i jeśli przeżyją to będą mrozic. Transfer byłby w przyszłym cyklu. Dziś poniedziałek i cisza. Cała w nerwach jestem. Jak to u Was wyglądało?
Wiele klinik dzwoni na bieżąco... u nas zero informacji do 5.doby, wtedy ok.9tej telefon: ile się zspłodniło, ile przetrwało do dziś i że transfer za godzinę 😉
 
Dziewczynki dobrze rozumiem że chociaż jeden dotrwał do 5 doby?
 

Załączniki

  • Screenshot_20230213_152024_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20230213_152024_Microsoft 365 (Office).jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 106
  • Screenshot_20230213_150950_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20230213_150950_Microsoft 365 (Office).jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 95
Skład kremu bephanten , czy widzicie tu coś czego nie można stosować w czasie ciazy ?
Aqua, Lanolin, Paraffinum Liquidum,Petrolatum, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcic Oil, Cera Alba, Cetyl Alcohol,Stearyl Alcohol, Ozokerite, Glyceryl Oleate, Lanolin Alcohol.
 
Ach jeszcze mam jedno pytanie czy ja mogę stosować jod przy niedoczynności tarczycy ? Tzn. powiem wam o co chodzi mam niedoczynność tarczycy hashimoto Teraz biorę leki 50 mg dziennie robiłam miesiąc temu wyniki i wychodzi na to że teraz mam nadczynność tarczycy czy powinnam kupić witaminy które nie zawierają jodu
 
reklama
Dziękuje ♥️
Tak mam przepisane to psikadło 😉
Miałam je przy ostatnim transferze lekarz przepisał po monitoringu dopiero jako dodatkowy lek . Tym razem mam od początku psikać … póki co raz dziennie 😉 na efekt niestety musimy poczekać bo cykl jakiś skopany był i kiedy okres przyjdzie to pewnie i najwyższy nie wie 😜
też psikalam od początku i też raz dziennie 😁ja jutro jadę do kliniki po tych tabsach na wywołanie i już po okresie oczywiście moje jajniki już jak jakis paciorkowiec przez te pcos 🤷no ale nie ma co narzekać 😂 teraz to Ty jesteś najważniejsza ❤️
 
Do góry