reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

😭😭😭😭😭
Pobuczałam się 😭😭😭♥️♥️♥️
Dasz wiarę ze czułam ze będzie chłopczyk ♥️
Tak bardzo bardzo się cieszę ! Ty wiesz ze komu jak komu ale TOBIE kibicowałam najbardziej ! Miałyśmy ta przygodę przejść razem - wyszlo jak wyszło 😉
Najwyżej mi wyprawkę opchniesz 🤣bo oczywiście póki co się nie poddaje 🔥
tylko tego okresu wciąż nie ma i nie ma 😒
Kochana moja ❤️❤️
Ty wiesz czego Ci życzę z całego serca ❤️❤️
To prawda, miało być inaczej 😔
Wierzę , mocno w to wierzę że niedługo i ty będziesz cieszyć się tym stanem ❤️❤️ Bardzo mocno Ci kibicuje ❤️❤️ i ciągle trzymam za Ciebie kciuki ✊✊✊ jeszcze zaświeci dla Ciebie słońce , jeszcze będzie pięknie . Mówię Ci ❤️❤️


A może z drugim będziemy razem chodzić 🤔🤔❤️ buziaki 😘😘❤️
 
reklama
Dziewczyny jestem w szpitalu, mialam dzisiaj krwawienie. Krwiak podkosmówkowy. Widzialam serduszko. Bije. Ale tak bardzo się boję :( ale jest zagrożenie.
Proszę o modlitwę i kciuki za mnie i za moje maleństwo.
Trzymaj się! Będę mocno trzymać kciuki za Ciebie i maleństwo. Pomodlę się.
✊🏻✊🏻✊🏻
 
Kochane pomóżcie proszę, jestem po poniedziałkowym transferze i dziś od południa męczy mnie okropnie dziwna zgaga. Nie wiem czy to przez leki (encorton, buscopan, progesteron besinse i pozostałe dopochwowe) czy inny powód 🙈🙈 jedzenie odpada; lekki rosół i dwie kanapki na śniadanie raczej tak na mnie nie normalnie nie działają. Ps. Szklanka mleka też nie pomogła 😓
Hej, a może migdały?
 
Dziewczyny jestem w szpitalu, mialam dzisiaj krwawienie. Krwiak podkosmówkowy. Widzialam serduszko. Bije. Ale tak bardzo się boję :( ale jest zagrożenie.
Proszę o modlitwę i kciuki za mnie i za moje maleństwo.
Moja siostra miała to samo, krwiak plus odklejenie owodni, lekarz zalecił leżenie, dosłownie leżała dwa miesiące w domu. Po dwóch miesiącach krwiak się oczyścił i odklejenia już nie ma. Także postaraj się zachować spokój, krwawienia będą, bo krwiak się będzie oczyszczał. Odpoczywaj, leż i napewno będzie dobrze. Trzymam kciuki
 
dziewczyny miala ktoras moze po transferze takie dziwne "wibracje " ze tak powiem w brzuchu
nie wiem skurcze czy cos poza tym od niedzili to tak jak by mi cos w gardle siedzialo taka klucha czy cos
troche przeziebienie mnie dopadlo ale juz dzisiaj ok wiec nie od tego
mialam tak przy poprzednim tansferze udanym teraz sama nie wiem co sadzic
 
Kochane pomóżcie proszę, jestem po poniedziałkowym transferze i dziś od południa męczy mnie okropnie dziwna zgaga. Nie wiem czy to przez leki (encorton, buscopan, progesteron besinse i pozostałe dopochwowe) czy inny powód 🙈🙈 jedzenie odpada; lekki rosół i dwie kanapki na śniadanie raczej tak na mnie nie normalnie nie działają. Ps. Szklanka mleka też nie pomogła 😓
Przed ciążą nie wiedziałam co to zgaga a w ciąży 24 na dobę ja miałam. Przez pierwsze miesiące się męczyłam aż nie dałam rady. Kupiłam Rennie i gaviscon i w końcu przespałam noc. Niestety nic naturalnego na mnie nie działało
 
reklama
Tak możemy jeździć codziennie, ale z racji tego że to 150km bd jezdzic 2 razy w tygodniu. Poznjej jak ja bd mieć się lepiej 3 razy😀pokarmu nie dowożę bo od razu zasuszylam(ogromną depresja po pierwszej ciąży)i bałam się że nie dźwignię tego wszytko.
Najważniejsze żeby malutką rosła i miała dobra opiekę. Trudne początki strasznie ale niedługo już będziecie razem ;)
Będę tu wam kibicować!!
 
Do góry