reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Przyrost jest wporzadku, jeśli były podane dwa zarodki to może być tak, ze jedno z Tobą zostanie. Embriolog kiedyś mi to tłumaczył, ze w takiej fazie właśnie się dochodzą i wygrywa po prostu lepszy
A czy to nie powinno być tak, że skoro dwa zarodki to beta powinna być wyższa, a jak przyjął się jeden to powinna spaść i znów się wyprostować ? Nie wiem jak powinno byc, tak tylko myślę. Pierwszy raz zdecydowałam się na podanie dwóch zarodków. Bardzo się martwie bo nie wiem na co się nastawiać. Jak tu wytrzymać do usg. A znacie się na progesteronie ? Badałam też w 9 dpt i był 122,5nmol/l i 38,15mp/ml
 
reklama
reklama
Do góry