reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochana póki co kup sobie naturalny taki 100% sok z żurawiny i pij rozcieńczony z wodą. Zrob jesCZe raz na spokojnie badanie z moczu . Pamiętaj jednak o zasadach jego pobrania .
Poranny mocz , cipka umytą , środkowy strumień , sterylny pojemnik , zamiast materiałowego ręcznika możesz się wytrzeć ręcznikiem papierowym , kuchennym ♥️
Nie brałabym żadnych uroseptów na własną rękę dopóki lekarz mi tego nie zleci . Akurat miałam cudowną mega dostępną lekarkę która zawsze odpisywała na smsy wiec cały czas byłyśmy w kontakcie i wszystko co brałam to w konsultacji z nią.
Wybrałaś już lekarza który będzie Was prowadził ?
Ja nigdy do pobierania moczu się nie podmywałam, serio. Biorę środkowy strumien i jest ok. Lepiej że coś ma wyjść jak coś dolega to lekarz może reagować 😀 wiem, że powinno się robić tak jak piszesz ale ja bym się posikała jakbym usłyszała wodę 🙈🙈🙈
 
reklama
Mój lekarz z kliniki . Akurat przyjmuje też poza nią więc bez problemu może prowadzić ciążę . Jutro idę rano ponownie zbadać ..jeśli znów będą te bakterie to dzwonię do lekarza . Niech mówi co robić ... Eh... Jak nie urok to sraczka ... Zwariuje przez te 9 miesięcy 🙈 już w sumie 7 🙈🙈🙈🙈
Też chciałabym tak świrować 🤰. Ale pewnie wszystko w swoim czasie 💣. Mam znajomą która niedawno dowiedziała się o wrześniowej ciąży. Zero sprawdzania bety, progesteronu od razu usłyszała bijące serduszko.
Też wyszła jej bakteria w moczu i mogę się założyć, że mniej się martwi niż my z forum.
Głowa do góry ! Będzie dobrze 🥰Powtórz badanie z radami koleżanek z forum po przejściu przynajmniej jednej ciąży. Poczekaj na wizytę z lekarzem bo dzidzi wszystko czuje ☺️
 
Ja nigdy do pobierania moczu się nie podmywałam, serio. Biorę środkowy strumien i jest ok. Lepiej że coś ma wyjść jak coś dolega to lekarz może reagować 😀 wiem, że powinno się robić tak jak piszesz ale ja bym się posikała jakbym usłyszała wodę 🙈🙈🙈
Ja raz jak się spieszylam i na smierć zapomniałam to właśnie się nie podmyłam i pyk jakieś bakterie wyszły . Lekarka kazała zrobić posiew - czyściutko.
Takie są zalecenia lekarzy - tak tez robie ale nie mówię ze łatwo jest 🤣 .
Mocz to mi czasem pod oczy podchodził 🤣a ta ulga jak już się wkoncu mogłam wysikac to niedopisania jest 🤣
 
Ja raz jak się spieszylam i na smierć zapomniałam to właśnie się nie podmyłam i pyk jakieś bakterie wyszły . Lekarka kazała zrobić posiew - czyściutko.
Takie są zalecenia lekarzy - tak tez robie ale nie mówię ze łatwo jest 🤣 .
Mocz to mi czasem pod oczy podchodził 🤣a ta ulga jak już się wkoncu mogłam wysikac to niedopisania jest 🤣
To chyba zalezy od lekarza :) moj mi tylko kazal z środkowego moczu. Nic nie mowil o podmywaniu sie 🤷‍♀️ na szczescie nic przez cala ciaze nie wyszlo.
 
To chyba zalezy od lekarza :) moj mi tylko kazal z środkowego moczu. Nic nie mowil o podmywaniu sie 🤷‍♀️ na szczescie nic przez cala ciaze nie wyszlo.
Możliwe 😉 już nie raz nie dwa spotykałyśmy się z różnymi podejściami lekarzy w innych sprawach - zabawne jest to ze każdy po części ma racje i swoje sposoby na prowadzenie ciąży 😉
 
dziewczyny<3 jestem po drugim transferze. Beta w 8 dniu po podaniu 5 dniowej blastocysty wynosi 58. Powiedzcie czy to nie jest za mała beta?
 
reklama
Według mnie beta jak na ten dzień jest za mała , ale nie z takich bet już tu były dzieci . Sprawdź przyrost za dwa dni , trzymam mocno kciuki Aby się beta rozkręciła ❤️✊✊✊✊
Możliwe że pierwotnie dwa się zagnieździły ale jeden nie przetrwał. Różnie bywa, poczekaj na kolejną weryfikację i później na usg czego bardzo życzę 😀
 
Do góry