reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale No naczytałam się ze to już pierwszy objaw poronienia 🤦🤦
Kopnąć w dupke ?!

Nie sugeruj się cycorami , objawami itd !
To ze ktoś tak ma nie oznacza ze ty tez tak będziesz mieć 😉
Jedne wymiotują inne nie . Jedne maja zaparcia inne nie , kolejne mają węch nasilony inne nie . Jedne odrzuca od słodkiego inne od miesa . Jednym rosną cycki innym zostają groszki .

Za każdym razem jak byłam w klinice czy to po punkcji czy transferze pielegniarki ( świetne z reszta ) błagały wręcz żeby nie czytać głupstw z internetu i w razie pytań problomow czy wątpliwości kontaktować się z nimi . Oczywiście ze czytałam internet a potem sama się w łeb waliłam za własną głupotę …🤪
Pamiętaj internet wszystko wchłonie ! Bzdury też 😉

Jeszcze Cię cycki będą bolec nie raz zobaczysz 😉 póki co nie zamartwiaj się , odpręż się , zrelaksuj i takich samych dni Ci życzę przez następne kilka miesięcy bez stresu i spiny 🤛♥️
 
Kopnąć w dupke ?!

Nie sugeruj się cycorami , objawami itd !
To ze ktoś tak ma nie oznacza ze ty tez tak będziesz mieć 😉
Jedne wymiotują inne nie . Jedne maja zaparcia inne nie , kolejne mają węch nasilony inne nie . Jedne odrzuca od słodkiego inne od miesa . Jednym rosną cycki innym zostają groszki .

Za każdym razem jak byłam w klinice czy to po punkcji czy transferze pielegniarki ( świetne z reszta ) błagały wręcz żeby nie czytać głupstw z internetu i w razie pytań problomow czy wątpliwości kontaktować się z nimi . Oczywiście ze czytałam internet a potem sama się w łeb waliłam za własną głupotę …🤪
Pamiętaj internet wszystko wchłonie ! Bzdury też 😉

Jeszcze Cię cycki będą bolec nie raz zobaczysz 😉 póki co nie zamartwiaj się , odpręż się , zrelaksuj i takich samych dni Ci życzę przez następne kilka miesięcy bez stresu i spiny 🤛♥️
Dziekuję !!
Oczywiście jak się czyta , to najpierw wpadają w oko te negatywy 🫣ale już , oczywiście ze to normalne ze tak może być , już nie będę wymyślać 😂
 
Kopnąć w dupke ?!

Nie sugeruj się cycorami , objawami itd !
To ze ktoś tak ma nie oznacza ze ty tez tak będziesz mieć 😉
Jedne wymiotują inne nie . Jedne maja zaparcia inne nie , kolejne mają węch nasilony inne nie . Jedne odrzuca od słodkiego inne od miesa . Jednym rosną cycki innym zostają groszki .

Za każdym razem jak byłam w klinice czy to po punkcji czy transferze pielegniarki ( świetne z reszta ) błagały wręcz żeby nie czytać głupstw z internetu i w razie pytań problomow czy wątpliwości kontaktować się z nimi . Oczywiście ze czytałam internet a potem sama się w łeb waliłam za własną głupotę …🤪
Pamiętaj internet wszystko wchłonie ! Bzdury też 😉

Jeszcze Cię cycki będą bolec nie raz zobaczysz 😉 póki co nie zamartwiaj się , odpręż się , zrelaksuj i takich samych dni Ci życzę przez następne kilka miesięcy bez stresu i spiny 🤛♥️
Wpisz w google ból głowy to wyskoczy Ci rak mózgu 😳🫣 także tak...
 
reklama
Do góry