reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej Dziewczyny
Mam pytanko, dzisiaj mam 4dpt...czy juz powinnam badac progesterone czy jeszcze za wczesnie??
 
reklama
Już od dzisiaj będę miałą z Wami łączność w domciu, bo odbieram nowy internet :-)

Opowiem Wam co u mnie. Dzisiaj byłam na wizycie i dr naliczyła 26 pęcherzyków z czego 18 pow. 18mm i 6 poniżej 18mm.
Dzisiaj mój 9 dzień stymulacji i już trochę czuje jajniki. Miałam pobraną krew na estradiol i dr będzie do mnie dzwoniła czy dawka gonalu nadal 150 czy zmniejszymy na 75.
No i powiedziała mi, że transfer może być przełożony :-( strasznie mnie to zmartwiło. Ale powiedziała, że nie chce ryzykować i moje zdrowie ponad wszystko. Powiedziała, że jajniki są już trochę powiększone :-( i obawia się hiperki po punkcji
 
Hej Dziewczyny
Mam pytanko, dzisiaj mam 4dpt...czy juz powinnam badac progesterone czy jeszcze za wczesnie??

Mi dr kazała 6-7 dnia po transferze sprawdzić, ale myślę że jutro to spokojnie możesz pójść na badanko.

darii no no, kureczka z Ciebie bardzo dobra :tak:. Jeżeli będziesz miała odłożony transfer to tylko dla Twojego zdrowia. Trzymam kciuki za dalsze dobre wieści :-D
 
Darii wow, ale z Ciebie kurka! dr ma racje,Twoje zdrowie najważniejsze, a gdybyś miała transfer i hiperka się rozkręciła to jest to nie do pozazdroszczenia, Milagros bardzo się z tym męczy, więc pomyśl,że to będzie na plus, nie na minus. Ja tak ok. południa jadę, na 13 wizyta - dziękuje za kciuki :-) no i ja za Ciebie bardzo bardzo trzymam, za twoje pęcherzyki i żeby nie było hiperki &&&&&&

Ikasia ja miałam badany 3 dnia pt.
 
Sylwia a ile komórkowe były Twoje zarodki?

Zamrożone były jak miały 2 dni. Miały wtedy średnio po 6-8 komórek. W sobotę zostały odmrożone, a dwa dni potem w poniedziałek podane. W chwili podania ciężko było stwierdzić ile mają komórek, bo zaczynały już się zlewać w blastocysty.
 
Darii - piękny wynik już zaciskam za udaną punkcję i transfer &&&
Gotadora - dołączam swoje kciuki za jutrzejszego usg i życzę wymarzonej parki chociaż jak będzie 2 muszkieterów to też będzie wspaniale :-)
Masia - jak się czujesz?
Kinga - o Tobie często myślę strasznie Ci kibicuję trzymam kciuki żeby się wszystko poukładało :tak:
 
martaczi u mnie zarodki zawsze są dobrej jakości, ładnie się rozwijają, przeżywają rozmrażanie. To już 3 raz z takimi zarodkami....tylko że niestety u mnie problem jest ze mną. Endometrium, hormony, wszystko do d...:angry:.

Jakby tylko klasa zarodków świadczyła o ciąży to ja już w październiku zaciążyłabym, a lipcu rodziła. Jak widać, tak nie jest.
 
reklama
Do góry