reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki mam pytanie.
Kolejne moje pytanie z serii „głupich” 🤪

W piątek/ sobotę muszę wykonać kilka badań dla lekarza w związku z wizyta serduszkową (mam nadzieje) w poniedziałek.

Jak wiecie biorę globulki progesteron.
Mam wykonać min. badanie moczu.
I tutaj moje pytanie 🫣

… gdy rano idę do toalety to w moczu znajdują się również resztki globulki.
Czy któraś tez miał takie dylematy? 🤪
Czy ma to jakieś znaczenie?
Bylam na cyclogescie (globulki dopochwowe) i spokojnie robiłam badanie moczu i nie miało to żadnego znaczenia . Oddaj mocz do kubeczka jak się podmyjesz i ze środkowego strumienia najlepiej 😉
 
reklama
Dziewczynki mam pytanie.
Kolejne moje pytanie z serii „głupich” 🤪

W piątek/ sobotę muszę wykonać kilka badań dla lekarza w związku z wizyta serduszkową (mam nadzieje) w poniedziałek.

Jak wiecie biorę globulki progesteron.
Mam wykonać min. badanie moczu.
I tutaj moje pytanie 🫣

… gdy rano idę do toalety to w moczu znajdują się również resztki globulki.
Czy któraś tez miał takie dylematy? 🤪
Czy ma to jakieś znaczenie?
Ja kilka razy badałam w ciąży mocz biorąc progesteron i nigdy lekarz nie mówił że jest coś nie tak z wynikami w związku z tym. A pobierasz mocz ze środkowego strumienia? Z drugiej strony może orłem z biologii nie jestem ale mocz idzie z innej dziurki niż ta w którą wkładasz proga 🤔🤔🤔🤔 niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę 😂😳
 
Ja kilka razy badałam w ciąży mocz biorąc progesteron i nigdy lekarz nie mówił że jest coś nie tak z wynikami w związku z tym. A pobierasz mocz ze środkowego strumienia? Z drugiej strony może orłem z biologii nie jestem ale mocz idzie z innej dziurki niż ta w którą wkładasz proga 🤔🤔🤔🤔 niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę 😂😳
Chodzi mi o to że globulka którą wprowadza się do pochwy nie znajduje się ani w pęcherzu moczowym ani w cewce moczowej tylko w pochwie więc to nie powinno mieć żadnego znaczenia jeśli chodzi o badanie moczu
 
Bylam na cyclogescie (globulki dopochwowe) i spokojnie robiłam badanie moczu i nie miało to żadnego znaczenia . Oddaj mocz do kubeczka jak się podmyjesz i ze środkowego strumienia najlepiej 😉
Nie będzie miało problemu. Ja niedawno tez wykonywałam badania do wizyty serduszkowej i też stosuje globulki, wyniki wyszły wszystkie Ok. Tak ze spokojnie
 
Chodzi mi o to że globulka którą wprowadza się do pochwy nie znajduje się ani w pęcherzu moczowym ani w cewce moczowej tylko w pochwie więc to nie powinno mieć żadnego znaczenia jeśli chodzi o badanie moczu
u mnie podczas oddawania moczu zawsze resztki z globulki znajdowały się w próbce moczu wiec o to pewnie chodziło candys. Substancja jednak spływa w dół a nie siedzi gdzie podajemy.
 
reklama
Do góry