reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Te nietolerancji zgodzę się, że to ściema, nie ma żadnych dowodów na temat skuteczności, a myślałaś żeby zbadać metale ciężkie w organizmie ? Tu są badania Pijesz wodę w plastiku ? A co u Ciebie w morfologii wychodzi źle?
wodę staram się z filtra, ale z plastiku niestety też (od 2 mc znacznie mniej). Masz na myśli jakieś konkretne badania?
 
reklama
wodę staram się z filtra, ale z plastiku niestety też (od 2 mc znacznie mniej). Masz na myśli jakieś konkretne badania?
Mi psycholog poleciła kiedyś zebym poszła na socheck i najpewniej jeszcze go zrobię może w tym roku, ale ja ostatnio zainteresowałam się tym Link do: Metale ciężkie – sprawdź, czy jesteś nimi zatruty poczytaj sobie, często jak choroby autoimmunologiczne to metale ciężkie, ja teraz wracam do chlorelli bo ona je usuwa z organizmu, poczytaj i daj znać co o tym sądzisz:)
 
Mi psycholog poleciła kiedyś zebym poszła na socheck i najpewniej jeszcze go zrobię może w tym roku, ale ja ostatnio zainteresowałam się tym Link do: Metale ciężkie – sprawdź, czy jesteś nimi zatruty poczytaj sobie, często jak choroby autoimmunologiczne to metale ciężkie, ja teraz wracam do chlorelli bo ona je usuwa z organizmu, poczytaj i daj znać co o tym sądzisz:)
To zaczęłam czytać, ale odpuszczam szybko. NIe lubię Pani Wierzbickiej. Niestety wiele głupot szerzy. Oczywiście wierzę, że można mieć duże zawartości metali ciężkich, ale no proszę, nie wierzę we wróżenie z włosa i w protokoły ajweny do oczyszczania organizmu.
Na pewno warto unikać plastiku, antyperspirantów, świadomiej dobierać kosmetyki, unikać konserwantów z jedzenia i pić duuuuużo wody - to najlepszy katalizator dla naszego organizmu.
 
Dziewczyny w związku z tym, że jestem w ciąży i mam dużo czasu zaczełam panikować czy aby z dzidzią było wszystko w porządku a do dlatego że 25 sierpnia nie wiedząc że jestem w ciąży robiłam rtg. Obecnie kończe 7 tydzień i zaczynam 8…i zaczynam się strasznie bać, że mogło to zaszkodzić dzidzi i może mieć jakieś wady
 
reklama
Dziewczynki mam pytanie.
Kolejne moje pytanie z serii „głupich” 🤪

W piątek/ sobotę muszę wykonać kilka badań dla lekarza w związku z wizyta serduszkową (mam nadzieje) w poniedziałek.

Jak wiecie biorę globulki progesteron.
Mam wykonać min. badanie moczu.
I tutaj moje pytanie 🫣

… gdy rano idę do toalety to w moczu znajdują się również resztki globulki.
Czy któraś tez miał takie dylematy? 🤪
Czy ma to jakieś znaczenie?
 
Do góry