reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ja tego wyboru też nie miałam.
U mnie to samo, nikt nie pytał nawet , zadzwonili później, ale jak zobaczyłam protokol to mam jeden zarodek z 6 doby I 2 w sumie szły w łeb łeb i dobrze , że przeciągnęli do 6 , bo jeden odpadł, ja jednak jestem za warunkami w macicy, jeśli chodzi o 3 dobę, mają większe szanse
 
U mnie to samo, nikt nie pytał nawet , zadzwonili później, ale jak zobaczyłam protokol to mam jeden zarodek z 6 doby I 2 w sumie szły w łeb łeb i dobrze , że przeciągnęli do 6 , bo jeden odpadł, ja jednak jestem za warunkami w macicy, jeśli chodzi o 3 dobę, mają większe szanse
My dostaliśmy protokół "ustny" właściwie... I tak samo jak u Ciebie miałam 2 zarodki przetrzymane do 6.doby, jeden się zachował i został zamrożony. Ale co się wydarzyło dokładnie pomiędzy zapłodnieniem a dniem piątym, gdy zostało ich teoretycznie 5, tego nie wiem... Każda klinika ma swoje własne obyczaje, wiem, że jest sporo przypadków w innych szpitalach, że podaje się zarodki z trzeciej doby albo się je mrozi.
Ale na pewno jedna rzecz jest wspólna - nie ma badań. Tzn. są, ale musiały parze wyjść wcześniej poważne wady genetyczne, inaczej: YOLO ;-)
 
reklama
Hej. Przygotowuje się do drugiego in vitro. Mam niskie amh 0,29 fsh lekko podwyższone. 31 lat. Poprzednie in vitro nie dało maluszka. Styczeń 2022. 8 pęcherzyków, 5 komórek zapłodnion
 
Do góry