reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry wojowniczki ️❤️❤️














Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe Życzymy cierpliwości
9 miesięczne domki Mamuś🎉🎉





wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.💋






Ruszamy do boju po nasze szczęścia.

Ale się dziś dzieje 😍😍dziewczyny samych dobrych wiadomości , na wizytach ,zabierajcie co wasze na długie miesiące 😍😍niech się dzieje ,niech będzie pięknie ✊✊✊✊❤️

07.07- wizyta w klinice @Madame JS za same dobre wiadomości ✊❤️😘 powodzenia ❤️
07.07 - transfer @Mag91 za kropka, ✊✊ niech się pięknie zadomowi u mamusi na długie miesiące ✊✊✊✊❤️ powodzenia ❤️
07.07 - transfer @blueeyes kochana doczekalas się 😍 zabieraj kropka do domu , niech się pięknie zadomowi u mamusi na długie miesiące ✊✊✊✊❤️ powodzenia ❤️




Miłego dnia💋💋❤️


Dzięki! Jestem bardzo ciekawa, czego się dziś dowiem :-)
 
reklama
Dostałam raport z części biotechnologicznej z informacją ile zarodków uzyskali , ile dotrwało, ile do badania ale o klasie zarodka nic tam nie ma. Jest tylko informacja jakie dodatkowe procedury zastosowano.

Ja byłam u lekarza przed rozpoczęciem następnego cyklu po punkcji. Chciałam, żeby przygotował mnie na wypadek, jak będą już wyniki PGT, ale powiedział, że zrobimy na cyklu sztucznym jak będę miała wynik PGT, Dostałam receptę na leki i miałam zacząć od 1 dnia kolejnego cyklu. Brałam estrofem od 1-go dnia do 3-go po 1tab., 4-6 dzień 2 tab. i potem 3, na wizycie 10-go dnia zwiększył mi do 4 i dołożył lenzetto w sprayu. Byłam potem na 2 monitoringach i na tym ostatnim, czyli w sumie 3. stwierdził że endo mi się zmniejsza i przerywamy stymulację i zobaczymy na naturalnym. Mam nadzieję, że dostanę jutro okresu i 3 dni po jego zakończeniu mam przyjść na wizytę.
A to dziwne. To co oni ich nie oceniają w ogóle? Spytam jak będą do mnie dzwonić.

Dzięki za odpowiedź, to myślę że mogę iść do lekarza tak jak się umówiłam i będzie git :).
 
A to dziwne. To co oni ich nie oceniają w ogóle? Spytam jak będą do mnie dzwonić.

Dzięki za odpowiedź, to myślę że mogę iść do lekarza tak jak się umówiłam i będzie git :).
Mnie okropnie zżera ciekawość jakiej klasy był mój jedyny zarodeczek. Odpowiedź "one but very good" nie zaspokaja mojej ciekawości wcale 😂😂
 
reklama
Do góry