reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Znaczy... ja to chyba wiem... :rofl: Pomijając fakt, że w tutejszym języku "iść na betę" nie istnieje. I nie ma mowy o jakimkolwiek badaniu przed opóźnieniem miesiączki.
Ale to cały czas jest w ramach polityki niewtajemniczania pacjentów. Nikt nie jest świadomy, że "idzie na betę". Idzie się na PDS (=pobranie krwi). I to PDS jest pozytywne lub negatywne. Nie ma świadomości jakichś "przyrostów" czy innych kwestii.
Ale w Polsce jestem przekonana, że to badanie znają i robią tylko staraczki. Zdecydowana większość orientuje się, że nie ma okresu, sika na test, ogłasza całej rodzinie dobre wieści i na koniec idzie do ginekologa ;).
 
Czuje jakies takie pulsowanie pochwy co jakis czas. Co to moze byc. Nie mam żadnych bóli ani nic. Biore też magnez i 3x dziennie no spe zapobiegawczo (akurat ostatnią godzine temu) przyznam, że dziwne uczucie, trochę miłe ale mnie niepokoi. To nie są skurcze jakies czy coś? Nigdy tego nie czułam 😪 już mam czarne wizje
 
Mam pytanie do dziewczyn z Gamety. Kto Wam powiedział jakiej klasy jest zarodek?
Pytałam kilka razy lekarza, to mi odpowiadał, że dobrej i tyle.
 
A w jakiej klinice robiłaś? Ja w invictcie i płeć poznałam.
w Gamecie i do tego trwało to miesiąc, a w Invictcie słyszałam, że krócej. Pytałam o przesłanie materiału do innej kliniki, ale ustalanie transportu, terminów itd. między klinikami i wyszło by na to samo.
 
w Gamecie i do tego trwało to miesiąc, a w Invictcie słyszałam, że krócej. Pytałam o przesłanie materiału do innej kliniki, ale ustalanie transportu, terminów itd. między klinikami i wyszło by na to samo.
Ciekawe. Nie sądziłam, że prezentacja wyników badań genetycznych różni się między klinikami.
 
reklama
Do góry