reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Właśnie, drogie Panie... Czy mogłybyście się podzielić swoimi statystykami?
Jakie dawki stymulacji - i jaki lek?
Ile pobranych komórek?
Ile dojrzałych?
Ile zarodków?
Ile zostało i nadawało/nadaje się do transferu?
 
reklama
Właśnie, drogie Panie... Czy mogłybyście się podzielić swoimi statystykami?
Jakie dawki stymulacji - i jaki lek?
Ile pobranych komórek?
Ile dojrzałych?
Ile zarodków?
Ile zostało i nadawało/nadaje się do transferu?
Bemfola 225 i orgalutran
3 komórki
Wszystkie dojrzałe
Wszystkie zapłodnione
2 zarodki dobre do transferowania

Edit.
Amh 2.2 waga 44 kg wzrost 159 cm
Troche za wysoke fsh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z jednej strony fajnie ze j

Z jednej strony super ze sa dojrzałe komorki gotowe do zapłodnienia.
Ale bardzo duzo niedojrzałych 😕
Zapytasz lekarza z czego moze to wynikać ?
Pytałam zanim mnie wypuscili. Powiedział, że kłuł wszystko jak leci, bez względu na rozmiar - szybciej się lepiej poczuję. I gdyby kłuł tylko te na oko dojrzałe to by przekłuł 9-10 i z tego 6 to jest dobra statystyka.

Powiedział też, że to nie świadczy o jakości moich komórek tylko o tym, że słabo zareagowałam na leki ale leki miałam asekuracyjnie i niezbyt dużo, bo tak jest lepiej za pierwszym razem niż pojechać w hiperstymulację bez hamulców.

Embriolodzy mają dawać znać na bieżąco, zobaczymy co z tego będzie 🤷. Lekarz powiedział, że szału nie ma ale jak na pierwszy raz to wygląda po prostu w porządku.

Pogadam też z moim lekarzem jak będzie przygotowanie do transferu, bo ten od piątku do dzisiaj to nie jest mój lekarz prowadzący - moj miał trzy dni urlopu akurat.
 
Właśnie, drogie Panie... Czy mogłybyście się podzielić swoimi statystykami?
Jakie dawki stymulacji - i jaki lek?
Ile pobranych komórek?
Ile dojrzałych?
Ile zarodków?
Ile zostało i nadawało/nadaje się do transferu?
1 stymulacja
Menopur 1200
Gonapeptyl
Gonal po 300
Elonva
6 pobranych - 6 dojrzałych i zapłodnionych - 1 zarodek

2stymulacja te same leki
8 pobranych - wszystkie dojrzałe i zapłodnione-2 zarodki
 
Mam wyniki. Biore 15 mg euthyroxu codziennie. Czyli 25 mg co 2 dni ale ten wynik jest za wysoki. Ma byc okolo 1.5 czy wziac teraz po 50 mg przez kilka dni zeby szybko zbic? Uprzedzam tu nie ma endokrynologow i rodzinny sie tym zajmuje a nie maja specjalizacji i zqwsze wypisuja 50. Jak mialam mniejszy niz teraz to kazala mi 50 brac co bylo kosmiczne. Udawalo sie na dawce 25 mg co 2 dni utrzymywac poziom 1 - 1.5 ale teraz chyba orzez te hormony mi tak skoczylo. Prosze pomozcie w dawkowaniu, dopiero sie umowie do endokrynologa w pl online ale nie znajde wizyty na juz.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220704-124642_Word.jpg
    Screenshot_20220704-124642_Word.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Właśnie, drogie Panie... Czy mogłybyście się podzielić swoimi statystykami?
Jakie dawki stymulacji - i jaki lek?
Ile pobranych komórek?
Ile dojrzałych?
Ile zarodków?
Ile zostało i nadawało/nadaje się do transferu?
Tylko że dawki zależą pewnie też od wagi, wieku, AMH. Nie wiem czy to będzie miarodajne :p. Spisze jak będę w domu, tym bardziej że ja brałam jeszcze Aromek.
 
Do góry