reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czyli co najlepsze na endo: wino, ananas, suszone morele, awokado, orzechy (jakie?) ?
Sztuczny cykl nie wypalił, będziemy próbowali na naturalnym, więc go chcę naturalnie stymulować😉
 
reklama
To nie jest "bardzo" niebezpieczne.
Ryzyko przy wszystkim jest, znam alkoholików na metforminie.
Wiadomo, że nie pije na raz butelki tego wina ale lampkę jak najbardziej (tabletkę biorę po np 2 godzinach).

*na początku jak zaczęłam brać nawet łyka piwa nie wypiłam, co najlepsze np w sioforze (też metformina) jest napisane, żeby nie brać w przypadku "nadużywania alkoholu" ☺️
Ja wino pije notorycznie :)...drinki z whisky tez sie znajdzie...jestem na metforminie...brałam też victoze...nikogo nie namawiam...ale jest ok
 
Obudziłam się z takim stresem, że tragedia. Od 8 bede dzwonić do embriologa. Błagam żeby odebrali bo już dłużej z nerwów nie wytrzymam 😭😭😭
Wczoraj na tydzień przyjechał do mnie tata z bratem to mi trochę pomogą z synkiem i spędzimy miło czas. Mama niestety nie dostała urlopu 😢 a siostra to nie opuszcza naqet swojej jaskini...ba! Ona nawet rolet w pokoju nie podnosi 😆😂
 
reklama
Do góry