reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witam nowe dziewczynki i te stare :)))
Jestem po histerioskopi i nic tam takiego nie wyszlo jajowody tez mam drozne wiec juz calkiem zglupialam i nie mam zielonego pojecia dlaczego sie nie zagniezdzily moje mrozaki.
Jedynie co lekarz zauwazyl ze mam blizne w endometrium wsumie nie znam sie na tym ale dostalam leki i przez dwa cykle mam je zazywac potem sie zobaczy... ta blizna ponoc zejdzie i jest przez leki i mozna znowu probowac ale narazie nie mysle o tym i psychicznie odpoczywam :)))

a jak tam ziolka dziolszki bo ja jak narazie pije :))))

POWODZONKA I TRZYMAM ZA WSZYSTKIE KCIUKI
 
reklama
Nimfus
to jak bylo 3 miesiace przerwy to niby moze byc taka zmiana.... a jak zle kobito moze przecytalas to sprawa jasna hehehe:)
a plywakow wszystkich nie strzelaj... zostaw se pare na zaplodnienie, a reszte ubic mozesz
 
mi mi to dobrze że wszystko ok a gdzie robiłaś histeroskopie ile płaciłaś i do którego dnia cyklu powinna być zrobiona histeroskopia, ziółka piję razem z mężem.Pozdrawiam.
 
witajcie.Właśnie wrócłlam z Białego i jestem już po transferze .Podano mi dwie blastki 2b jedna to nawet b+ jak powiedział lekarz .Jestem dobrej myśli bo tym razem zarodki są dużo lepszej jakości niż za pierwszym razem. Muszę też powiedzieć , że tym razem nie mam takiego parcia na robienie testów , chyba mam mniejszego stresa. Pozdrawiam.
 
labo
trzymam kciukasy za babelki...

co do parcia to wiem o czym mowisz - im wiecej probujesz tym sie mniej stresujesz... dziwne to ale tak jest. ja tez tak mam:)
 
Baśka1 moim lekarzem prowadzącym jest dr Domitrz, znam wiele osób które mają "od niego" dzidzię, więc od początku do niego chodzę i jestem zadowolona. Niestety akurat w terminie mojej punkcji i transferu będzie na urlopie, więc musiałam przeskoczyć do innego ;)
A jak u Ciebie się maja sprawy ? Bedziesz podchodziła do programu czy będziesz starała się naturalnie ?
labo75 kciuki za Ciebie mocno zaciśnięte :) Kto Ci robił transfer, jeśli mogę spytać ? ;)
 
Ostatnia edycja:
labo
kciukaski trzymam :)))

mirela
ja histerioskopie robilam w macierzynstwie w krakowie bo tam chodze i robil mi ja moj dr prowadzacy. Placilam 1500zl i robilam dzisiaj czyli mam 6dc najlepiej ponoc robic odrazu po miesiaczce nawet dziewczyny tutaj na forum pisaly mi, no i nie usypiali mnie dostalam srodki przeciwbolowe ale i tak jest to nie przyjemne i mnie bolalo tak jak przy @ ale dwa razy bardziej. Ciesze sie ze nic mi tam nie znalezli ale ciekawi mnie dlaczego sie to mi nie przyjelo... narazie odpoczywam i pije ziolka :))) pozdrawiam
 
reklama
labo,missdior trzymam kciuki.
mi mi dzięki za info a powiedz jeszcze czy robiłaś jakieś badania przed tym zabiegiem czystość pochwy itp.dzięki
 
Do góry