reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie rób tego testu dzisiaj. Do wtorku jeszcze trochę czasu. Ja jak byłam w ciąży po IUI robiłam test w 8 dniu i nic, a zrobiłam w 10 dniu i pozytywny. Krew ponad 200.
A i masz rację, lepiej że się nie udało niż miałoby się skończyć gorzej...
No właśnie mąż od rano powtarza mi to samo. Żałuję, że go zrobiłam. Czekam do wtorku. Chyba zwariuję ...
 
reklama
Dziewczyny ryczę od samego rana, nie spałam chyba całą noc, myśląc o teście. Rano go zrobiłam zobaczyłam jedną kreskę, rzuciłam i ryczę....
Umówiliśmy się z mężem, że co ma być to będzie, nie będziemy przeżywać, ale jakoś nie mogę. Mąż znalazł mnie płaczącą i poszłam po test, a tam druga kreska.....
Czy myślicie, że on jest ważny?
Blada, ale jest.
Teraz ryczę jeszcze bardziej...
Myślę że w takim wypadku najbardziej uspokoi cie beta ;)
 
5dniowy zarodek...6dpt
Zrób betę po 10 dniach.
Dziewczyny ryczę od samego rana, nie spałam chyba całą noc, myśląc o teście. Rano go zrobiłam zobaczyłam jedną kreskę, rzuciłam i ryczę....
Umówiliśmy się z mężem, że co ma być to będzie, nie będziemy przeżywać, ale jakoś nie mogę. Mąż znalazł mnie płaczącą i poszłam po test, a tam druga kreska.....
Czy myślicie, że on jest ważny?
Blada, ale jest.
Teraz ryczę jeszcze bardziej...
A po jakim czasie sprawdziliście ponownie wynik? Na testach jest napisane ze wynik moze być fałszywy po 5 minutach. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym teraz ponownie nowy test I odczytała wynik do 5 min. Skoro wyszła blada kreska to wyjdzie ponownie 😀 u Ciebie dzisiaj 10dpt?
 
A może idź na betę dzisiaj? Skoro wyszła blada kreska to beta tez coś pokaze. Tym bardziej że jak dobrze pamiętam jesteś 10dpt.
Będziesz miała spokojniejszy weekend bo beta na pewno wyjdzie juz ładna 😀
Dobry pomysł! Sikance potrafią oszukiwać a po becie chociaż będziesz wiedziała na czym stoisz
 
A może idź na betę dzisiaj? Skoro wyszła blada kreska to beta tez coś pokaze. Tym bardziej że jak dobrze pamiętam jesteś 10dpt.
Będziesz miała spokojniejszy weekend bo beta na pewno wyjdzie juz ładna 😀
Nie mam możliwości dziś. Laboratorium u nas nie działa. Kupię test i zrobię jutro :)
 
reklama
Dziewczyny ryczę od samego rana, nie spałam chyba całą noc, myśląc o teście. Rano go zrobiłam zobaczyłam jedną kreskę, rzuciłam i ryczę....
Umówiliśmy się z mężem, że co ma być to będzie, nie będziemy przeżywać, ale jakoś nie mogę. Mąż znalazł mnie płaczącą i poszłam po test, a tam druga kreska.....
Czy myślicie, że on jest ważny?
Blada, ale jest.
Teraz ryczę jeszcze bardziej...
U mnie tak było z pierwsza corka, myslam ze negatywny po czym wróciłam do łazienki po kilkunastu minutach a tam słaba kreska 💪🏼. Powtórz test ❤️
 
Do góry