reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja to raczej juz trace powoli nadzieje… ale dziekuje za wsparcie ;*
Bol mam taki jakbym miala za chwile dostac @…
A do tego jeszcze jakies przeziebienie mi sie przyplatalo….
Takie bóle jak na okres o niczym nie przesadzają. Mogą być na okres, mogą być na początku ciąży. Edit. Widzę, że beta zrobiona już. Bardzo mi przykro:(
 
Ostatnia edycja:
Ja bete robie we wtorek.. na razie test z moczu …
Aaaa. Nie doczytałam ile jesteś dpt? Ja w 7 dpt miałam tak jasną kreskę, że prawie nie było widać. A robiłam po becie pozytywnej, tak żeby sobie zobaczyć, beta była 38 :) a podejrzewam, że się wgryzł już w 4 dpt bo mi wszystko zaczęło śmierdzieć i pierwszy raz zrobiło mi się niedobrze (to że ja tak miałam, nie znaczy, że tak być musi i generalnie to nie polecam, bo potem rzygałam przez trzy trymestry 😛). Konkludując może test zrobiony za wcześnie, najważniejsza beta w terminie wyznaczonym przez klinikę. Więc nadal mocno zaciskam kciuki skoro tak :)
 
Miałam taki sam , może ciut nawet jaśniejszy w 9dpt . Leć na betę 😍😍😍
Jednak nie wytrzymałam zrobiłam już dziś . 😱😱😱😱😱
12BF3F5A-561E-4B25-A251-464D8123FAD3.png
 
Aaaa. Nie doczytałam ile jesteś dpt? Ja w 7 dpt miałam tak jasną kreskę, że prawie nie było widać. A robiłam po becie pozytywnej, tak żeby sobie zobaczyć, beta była 38 :) a podejrzewam, że się wgryzł już w 4 dpt bo mi wszystko zaczęło śmierdzieć i pierwszy raz zrobiło mi się niedobrze (to że ja tak miałam, nie znaczy, że tak być musi i generalnie to nie polecam, bo potem rzygałam przez trzy trymestry 😛). Konkludując może test zrobiony za wcześnie, najważniejsza beta w terminie wyznaczonym przez klinikę. Więc nadal mocno zaciskam kciuki skoro tak :)
Cześć dziewczyny,
Jestem 7dpt i mam dwie kreski 🤭 Jestem przerażona, bo pierwszy transfer zakończył się ciąża biochemiczna. W poniedziałek jadę na bete czy możecie powiedzieć mi jakie miałyście swoje pierwsze bety żebym mogła sobie porównać?
 

Załączniki

  • 1FDC7C58-DDF4-441A-8623-ADF317071D74.jpeg
    1FDC7C58-DDF4-441A-8623-ADF317071D74.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 67
  • image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 69
reklama
Aaaa. Nie doczytałam ile jesteś dpt? Ja w 7 dpt miałam tak jasną kreskę, że prawie nie było widać. A robiłam po becie pozytywnej, tak żeby sobie zobaczyć, beta była 38 :) a podejrzewam, że się wgryzł już w 4 dpt bo mi wszystko zaczęło śmierdzieć i pierwszy raz zrobiło mi się niedobrze (to że ja tak miałam, nie znaczy, że tak być musi i generalnie to nie polecam, bo potem rzygałam przez trzy trymestry 😛). Konkludując może test zrobiony za wcześnie, najważniejsza beta w terminie wyznaczonym przez klinikę. Więc nadal mocno zaciskam kciuki skoro tak :)
6dpt
 
Do góry