reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
tyle ze ja nie miałam opcji zrobić bhcg z krwi wiec było wóz albo przewóz 😂 tyle ile ja natrzaskalam testów to głowa mała, potem robiłam już te co pokazują tydzień ciąży żeby wiedzieć ze rośnie bhcg 😂😂 majątek wydałam prawie
No rozumiem, oj i tak bywa, najważniejsze, że pozytywne 😁 Ja zrobię z krwi 26 i potem jeszcze raz tego 31. A pamiętam jak kiedyś bałam się igły, gdzie te czasy 🤷‍♀️
 
Właśnie miałam pisać kiedy mogę ją zrobić najwcześniej, by już coś było wiadomo? Mi lekarz kazał 31.05 a 1 czerwca mam wizytę, ale to był transfer 5 dniowej blastocysty, więc może można wcześniej?
Mi w klinice kazali 7 dpt. Wydawało mi się za wcześnie, ale zrobiłam i było 38. Po 3 dniach około 130. Myślę, że 7dpt już zdecydowanie można.
 
Hej 🙂 miałam odwołany transfer z powodu hiperki, dzwonili z kliniki że zwrócą mi za to pieniądze ile czekałyście na taki zwrot? I jak to wygląda potem kiedy płaci się za transfer mrożonych zarodków? W dniu transferu czy wcześniej? Klinika invicta Gdynia ale sam transfer ma być w Gdańsku.
 
Hej 🙂 miałam odwołany transfer z powodu hiperki, dzwonili z kliniki że zwrócą mi za to pieniądze ile czekałyście na taki zwrot? I jak to wygląda potem kiedy płaci się za transfer mrożonych zarodków? W dniu transferu czy wcześniej? Klinika invicta Gdynia ale sam transfer ma być w Gdańsku.
Niecały miesiac
 
reklama
Do góry