reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny jak ja zawsze podchodzę na cyklu sztucznym to czy okno implantacji jest tu ważne? No czy przesunięte. Jestem ciekaw co lekarz teraz wymyśli pierwszy transfer świeży biochem a teraz drugi mrożony tylko z 6doby blascosysta beta 4.5 po 48 0.i zastanawiam się co on może teraz wymyśleć😀
 
Wydaje mi się, że mowa tu o przęcherzykach antralnych. Pęcherzyki antralne to pęcherzyki w jajnikach, które są gotowe do wzrostu pod wpływem naturalnych gonadotropin (w przypadku in vitro to są zastrzyki jakie przyjmujemy). W trakcie wzrostu pęcherzyki antralne, nie wszystkie, stają się pęcherzykami dominującymi. Gdzieś wyczytałam, że „za normalną” uznaję się liczbę kilku-kilkunastu per jajnik. Liczba kilkudziesięciu (czyli też>20) może wskazywać na zespół policystycznych jajników.
Aaaa… No mądrego to dobrze poczytać ;)
A to dlatego, że my już w głowie mamy jedne pecherzyki :p
 
Hej :) Już jestem po, choć dziś pierwszy raz myślałam, że może się nie udać. Nigdy wcześniej nie miałam wątpliwości, a dziś kiedy położyłam się na fotelu i 10 minut szukali mi macicy to myślałam, że zwariuję 😂 Mam macicę tyłozgiętą i to bardzo, taka moja budowa i uroda 😁 Lekarz dwa razy sondę wymieniał, robili mi usg brzucha i dopochwowe i już zwątpiłam czy trafią, ale w końcu się udało 😊 Teraz mam się nie forsować i odpoczywać 😊
Trzymam mocno kciuki 🥰🤩
 
Przydałoby mi się trochę gonitwy, szczerze mówiąc.. A u nas terminy są masakrycznie odległe... Embriolog w marcu, wizyta przed punkcją w lipcu, będę mieć super szczęście, jeśli cokolwiek się zacznie przed końcem wakacji :-(((
Nie polecam gonitwy dużo stresu to kosztuje 😒

Jestem po USG piersi i okazuje się że zmian niepokojących nie ma, przeciwskazań do in vitro też nie .

Natomiast mam mnóstwo torbieli w piersiach. Są dwie prawie 2 cm ale mam się tym nie przejmować tylko co pół roku kontrolować. Mało pocieszające.
 
reklama
Do góry