reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Uff już po punkcji. Odpoczywam w domciu. Pobrali 16 komórek jajowych, transfer będzie narazie odroczony. Muszę się zregenerować. Za kilka dni będą dzwonić jak sytuacja z zarodkami❤️
@madzia915 trzymam kciuki za twoją jutrzejszą punkcję ✊✊✊😀🙂
Super kochana ❤️ Odpoczywaj, niech organizm sie regeneruje 💪🏽 Dawaj znac jak tam zarodki
 
Ładny wynik 😁 jak się czujesz? Odroczenie transferu to decyzja lekarza? Jakas hiperka się szykuje?
Moze nie bedzie miała hiperki jesli transfer jej odroczyli bo to ciąża wzmaga hiperke a tak moze uda jej sie przejść to łagodnie u mnie niestety nawet bez ciazy była masakra nawet nie chce myslec co by było gdyby ktos mi zrobił transfer.
 
No napewno mi gin chce zrobić świeży transfer ciekawe co z tego wyjdzie 🙄
Tu nie ma reguły. Mi pobrali 19 jajeczek a czułam się zupełnie normalnie. Nie miałam nawet śladu hiperki. Transferu świeżego nie robialam że względu na badania pgt, ale nawet jakbym miała to nie sądzę, żeby było ryzyko hiperstymulacji.
 
reklama
Do góry