reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja cały czas czekam na pierwsze USG, jutro miną 4 tygodnie od transferu. Beta wygląda jak niżej i ciągle myślę czy wszystko jest ok, panicznie boję się poronienia. Nie mam żadnych objawów ciąży, poza tą betą, która rośnie na szczęście, a progesteron ciągle poza normami, ale lekarka na to nie reagowała, więc chyba może tak być hmm
7 dpt beta 39,7, progesteron 161,32
11 dpt beta 231,8, progesteron 250,82
19 dpt beta 334,7, progesteron 334,37
33 dpt beta 17497,9, progesteron 208,81
Ja też po transferze miałam podobny progesteron nawet trochę wyższy lekarz mówił że jest bardzo dobry poziom także to jak najlepiej wróży 🙂 ja jestem obecnie w 13t2d 😀 także gratuluje 🙂
 
reklama
Czy wam też z każdym dniem coraz trudniej wbić igłę w brzuch i zastrzyki robią się coraz bardziej bolesne? Dodatkowo czuje się taka jakby opuchnięta a to dopiero 5 dzień stymulacji 🙄
Ja też się czułam opuchnięta, taki PMS razy 2,piersi miałam wrażliwe, najgorzej bolały mnie zastrzyki na pęknięcie pecherzykow.
Powodzenia 🙂
 
Ja też się czułam opuchnięta, taki PMS razy 2,piersi miałam wrażliwe, najgorzej bolały mnie zastrzyki na pęknięcie pecherzykow.
Powodzenia 🙂
Dzisiaj 6 dzień zastrzyków jajniki coraz bardziej bolą mam nadzieję że we wtorek okaże się że można już wyznaczyć dzień punkcji bo mam już dosyć tych zastrzyków najgorszy jest gonapeptyl 🙄 jak to jest jak doktor stwierdzi że jest dużo odpowiednich pęcherzyków to przestaje robić zastrzyki i np na drugi dzień punkcja czy jak? 🤔
 
Dzisiaj 6 dzień zastrzyków jajniki coraz bardziej bolą mam nadzieję że we wtorek okaże się że można już wyznaczyć dzień punkcji bo mam już dosyć tych zastrzyków najgorszy jest gonapeptyl 🙄 jak to jest jak doktor stwierdzi że jest dużo odpowiednich pęcherzyków to przestaje robić zastrzyki i np na drugi dzień punkcja czy jak? 🤔
Pęcherzyki muszą być już dojrzałe i dostajesz zastrzyk na pęknięcie i potem punkcja. No właśnie ten gonapepetyl jest najgorszy, prawie piszczałam wczoraj 🙄
 
Pęcherzyki muszą być już dojrzałe i dostajesz zastrzyk na pęknięcie i potem punkcja. No właśnie ten gonapepetyl jest najgorszy, prawie piszczałam wczoraj 🙄
Dobrze pamiętam że jutro masz punkcję? Jak się czujesz bo mnie dzisiaj tak jajnik lewy boli jakbym miała już owulację? 🙄 I teraz sobie myślę czy za szybko mi te pęcherzyki nie popękają 😩
 
Dobrze pamiętam że jutro masz punkcję? Jak się czujesz bo mnie dzisiaj tak jajnik lewy boli jakbym miała już owulację? 🙄 I teraz sobie myślę czy za szybko mi te pęcherzyki nie popękają 😩
Tak, jutro mam punkcję. Też mnie bolały jajniki i całe podbrzusze. Ale jak chodziłam na usg to lekarka mnie informowała jak sytuacja z jajnikami. Po pracy popołudniami głównie leżałam i odpoczywalam.
 
Dobrze pamiętam że jutro masz punkcję? Jak się czujesz bo mnie dzisiaj tak jajnik lewy boli jakbym miała już owulację? 🙄 I teraz sobie myślę czy za szybko mi te pęcherzyki nie popękają 😩
Tez tak myslalam miałam taki ból od samego rana ze nie mogłam wsiąść do samochodu szlam zgięta w pół do kliniki taki potworny ból, tez byłam przerażona ze mi wszystkie pęcherze popękały No bo z kad ten ból ale potem okazało sie ze wszystko ok i pobrali mi ponad 20 komorek.
 
reklama
ja dzieki tabletkom antykoncepcyjnym mialam szanse na ciaze. Mam endometrioze prawdopodnie od 15lat, nie mialam o niej pojecia, bedac na tabsach mialam ja nieswiadomie pod kontrola. Gdyby nie to, kto wie jakie bylyby zniszczenia. To tak gdybys jednak kiedys chciala mame uswiadomic 😉
Pęcherzyki muszą być już dojrzałe i dostajesz zastrzyk na pęknięcie i potem punkcja. No właśnie ten gonapepetyl jest najgorszy, prawie piszczałam wczoraj 🙄
Ja nie mam problemu z gonapeptylem
Ale moze dlatego ze mam troche tłuszczyku 🤔
 
Do góry