reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
U mnie te Święta niestety nie są najszczęśliwsze No Beta z 205 urosła tylko do 354 w 15 dpt także albo biochemiczna albo puste jajo 🥺 ale dzięki ze byłyście!!! Mam jeszcze jednego ❄️ - ostatnia szansa.
 
U mnie te Święta niestety nie są najszczęśliwsze No Beta z 205 urosła tylko do 354 w 15 dpt także albo biochemiczna albo puste jajo 🥺 ale dzięki ze byłyście!!! Mam jeszcze jednego ❄️ - ostatnia szansa.
Ja miałam w 10 dpt - 175, a w 12 dpt - tylko 236.
Później beta przyspieszyła i na chwile obecna w 8t3d piękne serduszko i 2 cm dziecka.
Nie żegnaj się jeszcze.
 
Ja tez nikonu nie mowilam , tylko moja mama wie , przy wczesniejszym transferze duzo osob wiedzialo I potem byla lipa jak dzwonili I sie pytali
U mnie nawet Mama nie wie, ona zawsze mówiła, że nie będę mogła mieć dzieci, bo stosowałam tabletki antykoncepcyjne. Nie chce mi się wysłuchiwać jej 'a nie mówiłam, że tak będzie, nie chciałaś Mamy słuchać, itp.' :)
 
Ja miałam w 10 dpt - 175, a w 12 dpt - tylko 236.
Później beta przyspieszyła i na chwile obecna w 8t3d piękne serduszko i 2 cm dziecka.
Nie żegnaj się jeszcze.
Ja cały czas czekam na pierwsze USG, jutro miną 4 tygodnie od transferu. Beta wygląda jak niżej i ciągle myślę czy wszystko jest ok, panicznie boję się poronienia. Nie mam żadnych objawów ciąży, poza tą betą, która rośnie na szczęście, a progesteron ciągle poza normami, ale lekarka na to nie reagowała, więc chyba może tak być hmm
7 dpt beta 39,7, progesteron 161,32
11 dpt beta 231,8, progesteron 250,82
19 dpt beta 334,7, progesteron 334,37
33 dpt beta 17497,9, progesteron 208,81
 
reklama
U mnie nawet Mama nie wie, ona zawsze mówiła, że nie będę mogła mieć dzieci, bo stosowałam tabletki antykoncepcyjne. Nie chce mi się wysłuchiwać jej 'a nie mówiłam, że tak będzie, nie chciałaś Mamy słuchać, itp.' :)
ja dzieki tabletkom antykoncepcyjnym mialam szanse na ciaze. Mam endometrioze prawdopodnie od 15lat, nie mialam o niej pojecia, bedac na tabsach mialam ja nieswiadomie pod kontrola. Gdyby nie to, kto wie jakie bylyby zniszczenia. To tak gdybys jednak kiedys chciala mame uswiadomic 😉
 
Do góry