reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Zaufaj lekarzowi. Ja już nie mogę się doczekać jak przestanę brać estrofemp, jeszcze tylko kilka dni. W Polsce jest bardzo duży nacisk na progesteron i jest mocno nadużywany nawet w naturalnych ciążach.
No tak ale widzisz sama że przy tych ilościach co biorę wynik nie jest jakiś super. Jestem przerażona że tak mi kazała zrobić. A jak to źle wpłynie na ciążę?
Trochę nie rozumiem. Sama mówiła że wynik nie jest powalający jak na tyle leków a tu takie podejście.
W dodatku same widzicie że bardzo wcześnie chcą u mnie zmniejszać te dawki. Żadna z Was chyba tak nie miała? Skąd nagle u mnie takie coś? Nie chcę być królikiem doświadczalnych już mam dużo przejść za sobą 🥺
 
reklama
No tak ale widzisz sama że przy tych ilościach co biorę wynik nie jest jakiś super. Jestem przerażona że tak mi kazała zrobić. A jak to źle wpłynie na ciążę?
Trochę nie rozumiem. Sama mówiła że wynik nie jest powalający jak na tyle leków a tu takie podejście.
W dodatku same widzicie że bardzo wcześnie chcą u mnie zmniejszać te dawki. Żadna z Was chyba tak nie miała? Skąd nagle u mnie takie coś? Nie chcę być królikiem doświadczalnych już mam dużo przejść za sobą 🥺
A jaki masz wynik?
 
Na wszystkich weryfikacjach: 28,22,28 i teraz 31.
To przecież dobry wynik. Ja miałam 23 na ostatnim badaniu, a było robione dawno dawno temu i lekarz mówi, że wszystko jest ok. Nawet jak trafiłam z krwawieniem na Izbę i pytałam lekarkę czy mam sprawdzić progesteron to powiedziała, że absolutnie nie ma sensu.
Duphastone już ma zapisane w ulotce, że zwiększa szanse na spodziectwo u chłopców.
 
To przecież dobry wynik. Ja miałam 23 na ostatnim badaniu, a było robione dawno dawno temu i lekarz mówi, że wszystko jest ok. Nawet jak trafiłam z krwawieniem na Izbę i pytałam lekarkę czy mam sprawdzić progesteron to powiedziała, że absolutnie nie ma sensu.
Duphastone już ma zapisane w ulotce, że zwiększa szanse na spodziectwo u chłopców.
Rozumiem. No nic muszę w takim razie jej posłuchać. Po prostu miałam nadzieję że etap biegania co 2 dni na pobranie krwi mam już za sobą ale chyba się myliłam.
 
Hej dziewczyny czy któraś z was plamila lub krwawiła w ciazy pomimo brania dużej ilości leków? Wiem ze w normalnej ciazy bez leków to normalne sama tak miałam i wszystko było ok ale teraz biore leki a dzisiaj pojawiło sie plamienie. Usg mam dopiero w środę i troche sie teraz martwię.
Tak, ja bralam bardzo duze ilosci progesteronu plus duohaston i w 7 tc mialam plamienia, nie bylo tqkiej typowej zywej krwi tylko brazowo czerwone plamienie i chyba 1 dzień trwalo. W moim przypadku pisalam do lekarza ale nic mi nie kazal robic, sama z siebie wzielam jeszcze luteine podjezykowa bo taka mialam chyba zeby sie uspokoic. Potem tez mialam raz plamienie ale takie jednorazowe wiec przypiszczam ze moglam sobie paznokciem podraznic w srodku od aplikacji progesteronu dopochwowego.
 
Ja krwawilam jakoś z 3 tyg temu. Krew była z podraznionej szyjki macicy właśnie od leków dopochwowych. Byłam na izbie przyjęć. A dziś przed chwilą zaplamilam, ale takie coś jak kawa z mlekiem. Rano był seksik, więc nie przejmuje się :)
Na izbie lekarka powiedziała, że takie plamienie bez bólu brzucha to nie jest powód do zmartwień :) także głowa do gory
Dzieki kochana Troche mnie uspokoiłas ❤️
 
Tak, ja bralam bardzo duze ilosci progesteronu plus duohaston i w 7 tc mialam plamienia, nie bylo tqkiej typowej zywej krwi tylko brazowo czerwone plamienie i chyba 1 dzień trwalo. W moim przypadku pisalam do lekarza ale nic mi nie kazal robic, sama z siebie wzielam jeszcze luteine podjezykowa bo taka mialam chyba zeby sie uspokoic. Potem tez mialam raz plamienie ale takie jednorazowe wiec przypiszczam ze moglam sobie paznokciem podraznic w srodku od aplikacji progesteronu dopochwowego.
No wlasnie zobacze co bedzie ale juz sie nie stresuje dzieki za odp. ❤️
 
reklama
No tak ale widzisz sama że przy tych ilościach co biorę wynik nie jest jakiś super. Jestem przerażona że tak mi kazała zrobić. A jak to źle wpłynie na ciążę?
Trochę nie rozumiem. Sama mówiła że wynik nie jest powalający jak na tyle leków a tu takie podejście.
W dodatku same widzicie że bardzo wcześnie chcą u mnie zmniejszać te dawki. Żadna z Was chyba tak nie miała? Skąd nagle u mnie takie coś? Nie chcę być królikiem doświadczalnych już mam dużo przejść za sobą 🥺
To odkup od kogoś 😊 więcej ten stres zrobi problemu niż ten prog! A lekarce nie musisz mówić. Takie jest moje zdanie. Ja jak plamiłam to brałam o 1 lub 2 tab wiecej
 
Do góry