reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czytałam na temat dofinansowania, ono obejmuje chyba całe województwo mazowieckie. Ale my i tak na ten moment się nie kwalifikujemy, bo trzeba mieć 12 miesięcy udokumentowanych bezowocnych starań

nikt Cię o żadne dokumenty nie poprosi.
Powiedz, że dłużej się staracie . Ludzie starając się o dziecko nie od razu biegną do lekarza i ten czas też się liczy.
 
Bazylia128 a robiłaś sikany test w 5 dpt?
Ja oczywiście jestem w "gorącej wodzie kąpana" - miałam transfer 29.03., więc dziś teoretycznie 4 dpt (dobrze liczę?) i zrobiłam sikany- nic nie wyszło... Nawet cień cienia kreski 😓 a test z czułością 10...
Brzuch boli, cycki trochę też, cały dzień przespałam 😥
Kochana nie ma sie co martwic ja teraz robilam od 3dpt 😅 i tez te bardzo czułe, wczesniej 2 razy mi wyszło juz 5dpt a tym razem dopiero 6 albo 7 juz nie pamietam bo oczywiscie sikałam codziennie wiec nie ma reguły 🤷🏻‍♀️ Dlatego mówią ze trzeba czekac minimum 10-14 dni zeby miec 100% pewności wiec jeszcze wszystko przed toba
 
Dziewczyny pomocy. Muszę 3 razy dziennie aplikować po 2 tabletki luteiny 200 i 3 razy po 2 tabletki estrofemu. Nie wiem jak sobie z tym poradzić bo strasznie mnie tam już boli i jest wszystko opuchnięte. Próbowałam śliną, próbowałam z oliwką ale nawet mój palec nie wchodzi. Jakiś dramat. Mówiłam lekarce ale kazała aplikować dalej 🤦‍♀️
 
Dziewczyny pomocy. Muszę 3 razy dziennie aplikować po 2 tabletki luteiny 200 i 3 razy po 2 tabletki estrofemu. Nie wiem jak sobie z tym poradzić bo strasznie mnie tam już boli i jest wszystko opuchnięte. Próbowałam śliną, próbowałam z oliwką ale nawet mój palec nie wchodzi. Jakiś dramat. Mówiłam lekarce ale kazała aplikować dalej 🤦‍♀️
Może spróbuj podmyć się tam na dole i wytrzyj się delikatnie aby troche bylo wilgotno, zaaplikuj sobie te leki i poloz się tak na 5-10min. :) ja tak robię, i łatwiej wchodzi jak jest trochę wilgotno.
 
Może spróbuj podmyć się tam na dole i wytrzyj się delikatnie aby troche bylo wilgotno, zaaplikuj sobie te leki i poloz się tak na 5-10min. :) ja tak robię, i łatwiej wchodzi jak jest trochę wilgotno.
No ale mi nawet na wejściu już nie wchodzi. Bardzo boli próbowałam już w każdej pozycji. Nawet mój facet próbował i od razu boli i wychodzi…
 
reklama
A próbowałas na plecach z podkurczonymi nogami tak do gory?
Tak już przerobiliśmy wszystko. Musiałam sobie tam strasznie podrażnić bo wcześniej tak nie miałam 🥺 tabletka wchodzi po czym sie cofa i nawet jak sie nie ruszam to wychodzi. W dodatku sie strasznie obkleja od razu i przylepia sie…
 
Do góry