reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bazylia128 a robiłaś sikany test w 5 dpt?
Ja oczywiście jestem w "gorącej wodzie kąpana" - miałam transfer 29.03., więc dziś teoretycznie 4 dpt (dobrze liczę?) i zrobiłam sikany- nic nie wyszło... Nawet cień cienia kreski 😓 a test z czułością 10...
Brzuch boli, cycki trochę też, cały dzień przespałam 😥
Ja robiłam w 3 dpt więc ja to dopiero pojeba.....na jestem 😁😂😋 wyszedł cień cienia ale tylko ja to widziałam. Ogólnie nie polecam robić tak wcześnie testów bo sobie dostarczają niepotrzebnych atrakcji. We wcześniejszych ciazach jak robiłam 5 dpt też nic nie wychodziła z beta była więc jak widzisz naprawdę nie na co porównywać. Idź sobie na bętę, tylko ona prawda powie ;)
 
Dziewczyny, które jesteście dłużej na forum. Jaka jest szansa zagnieżdżenia sie zarodka transferowanego w 2 dniu po punkcji? Klasa 1AB
 
reklama
Do góry