reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
2 komórki, miałam protokół.dlugi ponad 30 dni stymulacji, ale obie komórki prawidłowo się zaplodnily, zaraz będę rodzic córcię po 1 transferze, 2 zarodek mamy jeszcze zamrożony
Super ,ze się udało 🥰🥰Ja mam wizytę 9 lutego zobaczymy co doktor powie ,nie chciałabym już przechodzić przez In Vitro
 
Brak objawów to jaki objaw ??? Dziewczyny kiedy miałyście jakieś dolegliwości ciążowe ?? W jakim tygodniu było widać serduszko ? Kiedy miałyście pierwsze mdłości ? Mi nic nie dolega ,nawet mnie piersi nie bolą i są cały czas takie same , po za bólem brzucha od czasu do czasu i pachwin nic mi nie jest ,,czasami coś pulsuje w pochwie..dziś 22 dzień po transferze ,na USG zarodek tam gdzie powinien być a kolejne USG za dwa tygodnie..
Ja bylam na wizycie dokladnie w 6 tygodniu i bylo serduszko.
W 7 tygodniu mialam delikatne mdłości,
I od 7 tygodnia do teraz czyli 9 tc ciagle jestem bardzo zmeczona a innych objawow nie mam.
Aa i na kawe nie moge patrzec :)
Piersi mnie nie bolaly ani nie bola. Ale u kazdej osoby moze byc calkiem inaczej, nie ma co sie sugerowac:)
 
Dziewczyny ja po wizycie w sobotę punkcja od 8 w klinice. Jutro progresyeron i jak bd okej to już w poniedziałek transfer. Szczerze mówiąc zaskoczona jestem takim szybkim tempem🙂dziś kupione kolejne zastrzyki zaciskam pięści i mam nadzieję że bd dobrze.
 
Dziewczyny ja po wizycie w sobotę punkcja od 8 w klinice. Jutro progresyeron i jak bd okej to już w poniedziałek transfer. Szczerze mówiąc zaskoczona jestem takim szybkim tempem🙂dziś kupione kolejne zastrzyki zaciskam pięści i mam nadzieję że bd dobrze.
Na pewno będzie dobrze! Trzymam kciuki :)
 
Dziewczyny ja po wizycie w sobotę punkcja od 8 w klinice. Jutro progresyeron i jak bd okej to już w poniedziałek transfer. Szczerze mówiąc zaskoczona jestem takim szybkim tempem🙂dziś kupione kolejne zastrzyki zaciskam pięści i mam nadzieję że bd dobrze.
Ale w sobotę punkcja i transfer w poniedziałek? To są 3 dni. Tak się da ?
 
reklama
Do góry