reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jezu dziewczyny miałam się nie stresować ale wizyta jutro sprawia że mam masakrę od wczoraj :( A to dlatego że jakbym miała usłyszeć że coś jest nie tak to wolałabym od swojego lekarza a tak to muszę jechać do tej Łodzi i tam usg robi jakiś lekarz którego nie znam :( No i mnie to mega spina bo raz już przez to przechodziłam… A ze nikt nie wie to chodzę taka struta. Ehhhh
 
reklama
Jezu dziewczyny miałam się nie stresować ale wizyta jutro sprawia że mam masakrę od wczoraj :( A to dlatego że jakbym miała usłyszeć że coś jest nie tak to wolałabym od swojego lekarza a tak to muszę jechać do tej Łodzi i tam usg robi jakiś lekarz którego nie znam :( No i mnie to mega spina bo raz już przez to przechodziłam… A ze nikt nie wie to chodzę taka struta. Ehhhh
To juz tylko 1 dzien został, szybko zleci :)
Ja znowu wczoraj tzn w nocy zaczelam sie mega stredowac, odebralam wyniki bety i mialam 4240 w 16 dniu wiec bardzo duzo i zaczelam czytac same straszne rzeczy o duzych przyrostach a wizyta dopiero w czwartek, a dzisiaj juz mi przeszlo i stwierdzilam ze i tak zadnego wplywu nie mam na co dzieje sie w brzuchu wiec musze jakos doczekac do tej wizyty...
Daj jutro znac jak po wizycie :)
 
Jezu dziewczyny miałam się nie stresować ale wizyta jutro sprawia że mam masakrę od wczoraj :( A to dlatego że jakbym miała usłyszeć że coś jest nie tak to wolałabym od swojego lekarza a tak to muszę jechać do tej Łodzi i tam usg robi jakiś lekarz którego nie znam :( No i mnie to mega spina bo raz już przez to przechodziłam… A ze nikt nie wie to chodzę taka struta. Ehhhh
Trzymam kciuki! Odezwij się jutro :)
 
Hej ja jutro podchodzę do transferu?? Dziewczyny braliście jakieś suplementy dodatkowo ?? Jest coś na co muszę zwrócić uwagę przygotowując się do transferu,, ps. Czuje że coś mnie pobiera ...biorę Encorton może coś się przyplątało?? Witaminę C,D mogę brać normalnie ?? Biorę Encorton, estrofen, lutinus plus heparynę, acard
 
Hej ja jutro podchodzę do transferu?? Dziewczyny braliście jakieś suplementy dodatkowo ?? Jest coś na co muszę zwrócić uwagę przygotowując się do transferu,, ps. Czuje że coś mnie pobiera ...biorę Encorton może coś się przyplątało?? Witaminę C,D mogę brać normalnie ?? Biorę Encorton, estrofen, lutinus plus heparynę, acard
Ja jeszcze z miesiąc do transferu, więc nie wiem co masz brać. Ale tylko chciałam napisac, że trzymam kciuki!!! Ogromne ✊✊✊✊
 
To juz tylko 1 dzien został, szybko zleci :)
Ja znowu wczoraj tzn w nocy zaczelam sie mega stredowac, odebralam wyniki bety i mialam 4240 w 16 dniu wiec bardzo duzo i zaczelam czytac same straszne rzeczy o duzych przyrostach a wizyta dopiero w czwartek, a dzisiaj juz mi przeszlo i stwierdzilam ze i tak zadnego wplywu nie mam na co dzieje sie w brzuchu wiec musze jakos doczekac do tej wizyty...
Daj jutro znac jak po wizycie :)
Może zarodek się podzielił I czeka Cię niespodzianka w postaci twixow :)
 
Jezu dziewczyny miałam się nie stresować ale wizyta jutro sprawia że mam masakrę od wczoraj :( A to dlatego że jakbym miała usłyszeć że coś jest nie tak to wolałabym od swojego lekarza a tak to muszę jechać do tej Łodzi i tam usg robi jakiś lekarz którego nie znam :( No i mnie to mega spina bo raz już przez to przechodziłam… A ze nikt nie wie to chodzę taka struta. Ehhhh
Staraj się myśleć pozytywnie lub w ogóle wyłączyć myślenie 🤪 Trzymam kciuki za pozytywny obrót. Napisz jutro :)
 
reklama
Hej ja jutro podchodzę do transferu?? Dziewczyny braliście jakieś suplementy dodatkowo ?? Jest coś na co muszę zwrócić uwagę przygotowując się do transferu,, ps. Czuje że coś mnie pobiera ...biorę Encorton może coś się przyplątało?? Witaminę C,D mogę brać normalnie ?? Biorę Encorton, estrofen, lutinus plus heparynę, acard
Najlepiej zapytaj jutro lekarza, powinnas miec wizytę przed transferem. Na pewno dużo wody, dieta wysokobiałkowa, malo stresu i odpoczynek. Daj znać jutro. Powodzenia!
 
Do góry