reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Co racja to racja, nastały czasy kiedy covidowcy niestety głównie niezaszczepieni zajmują miejsca w szpitalach. To oni mają pierwszeństwo do miejsca w szpitalu, do respiratora.... Mojemu tacie w zeszłym roku odłożyli zabieg na który czekał rok bo szpital musiał zabezpieczyć łóżka dla pacjentów z covidem. Niestety służba zdrowia w naszym kraju jest strasznie niewydolna.... I odczuwają to wszyscy
Mam nadzieję, że w końcu udało sie przeprowadzić zabieg u Taty <3
 
reklama
We wrześniu a Ty? :) musieli Cię przestymulowac, ja dałam 19 jajek a mimo tego nic mnie nie bolało ani przed ani po
Nie, mam za niskie AMH, nie mialam hiperki. Prawdopodobnie podczas punkcji uszkodzili mi jakies naczynko i zrobił sie krwiak i zaczal podkrwawiac do otrzewnej. Myślałam, że umrę... :( teraz dieta latwostrawna przed punkcja, duzo wody i malo stresu :)
 
To jest dosc dziwne ze musi w takim razie byc przymus szczepien w sluzbie zdrowia🙄🤷‍♀️ Gdyby kazdy lekarz byl 100% przekonany do tych szczepien to przymusu by nie bylo a tak to hmmm
Ja nie bede sie szczepic i bron Boze dziecka.Bo dzis mowia ze nie szczepimy maluchow a kolejnego juz szczepimy.Na litosc boska kiedy i gdzie oni testuja te szczepionki.
Nie jestem z tych co linczuja szczepionkowcow jak chca byc krolikami doswiadczalnymi ich sprawa.
Znałam jednego lekarza, który się nie zaszczepił. Znałam. Bo umarł. Na Covid.
Wszyscy inni są zaszczepieni, szczepią swoje dzieci i swoich bliskich.

Tu trzeba odróżnić lekarzy od innych pracowników w służbie zdrowia.
 
fredka84 na walizkach już 😉🤣na którego masz lutego termin? Jak się czujesz?
Weź mi nie przypominaj bo padnę na zawał 😜. Jak ja bym chciała znaleźć dzieciaka w tej słynnej kapuście 🙏
Mam na 27.02😱
Na razie zlokalizowalam walizkę w domu, czyli wiem gdzie leży 😜
Myślę że niedługo będę musiała coś do niej włożyć 😱
A co to u ciebie słychać?
 
reklama
Do góry