reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hejka Dziewczyny, może któreś mnie pamiętają 😊 do przed wczoraj wszystko było okay z Kropkiem 😊 Wczoraj trafiłam do szpitala bo wody mi odeszły w 17+3, serduszko jeszcze biło. Dziś byłam na kolejnym usg i akcja serca wstrzymana 😭 na ndz mam umówiony poród w szpitalu. Póki co nie dociera do mnie to wszystko. 1 strzał w in vitro i teraz takie coś 😭 nie zdarzyłam poznać płci i chyba, już tego nie chce 😭 także wracam do was powoli. Poczekam na 1 okres po porodzie, odczekam może jeszcze 1 lub 2 miesiące i dzialamy😊 czeka jeszcze 5 bałwanków, cała gromadka 😍
Kochana bardzo ale to bardzo mi przykro .Ja straciłam swoją córeczkę w 7 tygodniu i myślałam że się z tego nie pozbieram. Jestem z Tobą!
 
reklama
Również Ci współczuję! 😔 Ja również mam rodzic naturalnie 😔 przeraża mnie to na maxa 😔 ale wiem, że to lepsze niż jakby mieli grzebać. Choć i tak będą sprawdzać pod narkozą.
Mam tylko nadzieję, że uda się ustalić co się zadzialo. 1 ciąża naturalna zakończyła się jakoś w 7tyg z innym partnerem, a teraz w 18tyg z in vitro 😔 zarodek super 4aa. Coś innego musiało się za dziać 😔😔
U mnie zaczęło się ok 18 i przed 22 było już po, do północy jeszcze miałam skurcze i mocno krwawiłam a o 1:00 podali mi kroplówkę, coś przeciwbólowego lub rozkurczowego i na sen. Za ciekawie chyba nie wyglądałam bo zabronili mi wstawać tylko podali pilota i dzwonić w razie czego kolwiek, w sumie to byłam tak padnięta że szybko odpłynęłam. Mam nadzieję że u ciebie pójdzie szybko i jak najmniej boleśnie, wystarczy już ten ból psychiczny. Wykonujecie badania na własną rękę czy tylko te hispatologiczne w szpitalu? U nas to był 5 transfer, pierwsze 3 beta 0, 4 transfer biochemiczna i ostatni w końcu ciąża ale z problemami.
 
Hejka Dziewczyny, może któreś mnie pamiętają 😊 do przed wczoraj wszystko było okay z Kropkiem 😊 Wczoraj trafiłam do szpitala bo wody mi odeszły w 17+3, serduszko jeszcze biło. Dziś byłam na kolejnym usg i akcja serca wstrzymana 😭 na ndz mam umówiony poród w szpitalu. Póki co nie dociera do mnie to wszystko. 1 strzał w in vitro i teraz takie coś 😭 nie zdarzyłam poznać płci i chyba, już tego nie chce 😭 także wracam do was powoli. Poczekam na 1 okres po porodzie, odczekam może jeszcze 1 lub 2 miesiące i dzialamy😊 czeka jeszcze 5 bałwanków, cała gromadka 😍
O Boże nieeeee :((( Patrycja tak cholernie mocno jest mi przykro. Współczuje ci z całego serca. Tak bardzo barzdzo bardzo minprzykro. Brakuje słów. Trzymaj się kochana. Żadne słowa teraz nie pomogą :( Tulę cię mocno.
 
Również Ci współczuję! 😔 Ja również mam rodzic naturalnie 😔 przeraża mnie to na maxa 😔 ale wiem, że to lepsze niż jakby mieli grzebać. Choć i tak będą sprawdzać pod narkozą.
Mam tylko nadzieję, że uda się ustalić co się zadzialo. 1 ciąża naturalna zakończyła się jakoś w 7tyg z innym partnerem, a teraz w 18tyg z in vitro 😔 zarodek super 4aa. Coś innego musiało się za dziać 😔😔
Czy ty brałaś heparynę? Zbadają dziecko czy było zdrowe genetycznie ?
 
reklama
Do góry