reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć dziewczyny .
Mam taki dylemat :-) brać czy nie brać ?
A wiec tak , mam w normie hormony tarczycowe a mimo to lekarz Endokrynolog przepisał mi leki hormonalne i w diagnozie napisał hashimoto 🤨ja już sama nie wiem czy zaczynać brać leki i rozregulować sobie hormony 🤨
Normy TSH są trochę za szerokie, jeśli jesteś młoda a masz powyżej 2-2.5 to lepiej brać niskie dawki, zwiekszysz szanse na ciążę
 
Cześć dziewczyny .
Mam taki dylemat :-) brać czy nie brać ?
A wiec tak , mam w normie hormony tarczycowe a mimo to lekarz Endokrynolog przepisał mi leki hormonalne i w diagnozie napisał hashimoto 🤨ja już sama nie wiem czy zaczynać brać leki i rozregulować sobie hormony 🤨
Jeśli tarczyca po lekach jest w normie oznacza to że są dobrze dobrane leki i trzeba je przyjmować w takich właśnie dawkach.
 
Hej mam pytanie do Was czy Wy szczepilyscie się na Covida wiem że to sprawa każdej z nas i nie oceniam ale ja się nie szczepilam b ciągle miałam nadzieję że w końcu będę w ciąży ale teraz tyle się słyszy że kobiety w ciąży maja covid i już sama nie wiem czy pójść się jutro zaszczepić bo zaczynam stymulację czy już jak tyle się nie szczepilam to się nie szczepić przy stymulacji...ech mam taki metlik
 
Hej mam pytanie do Was czy Wy szczepilyscie się na Covida wiem że to sprawa każdej z nas i nie oceniam ale ja się nie szczepilam b ciągle miałam nadzieję że w końcu będę w ciąży ale teraz tyle się słyszy że kobiety w ciąży maja covid i już sama nie wiem czy pójść się jutro zaszczepić bo zaczynam stymulację czy już jak tyle się nie szczepilam to się nie szczepić przy stymulacji...ech mam taki metlik
Ja się szczepilam przed stymulacją. Po 30 tc mam zamiar się doszczepiać żeby dzieci miały również przeciwciała.
 
reklama
Hej mam pytanie do Was czy Wy szczepilyscie się na Covida wiem że to sprawa każdej z nas i nie oceniam ale ja się nie szczepilam b ciągle miałam nadzieję że w końcu będę w ciąży ale teraz tyle się słyszy że kobiety w ciąży maja covid i już sama nie wiem czy pójść się jutro zaszczepić bo zaczynam stymulację czy już jak tyle się nie szczepilam to się nie szczepić przy stymulacji...ech mam taki metlik
ja tez się szczepilam przed stymulacja
 
Do góry