reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kiedy będą??? Chyba prawie już co ??
30 listopada minie 3 tygodnie… ale oni napisali ze „okolo” wiec roznie moze byc.
Dziewczyny to była najgorsza noc w moim życiu. Cały czas się trzęsę i nie mogę pozbierać. Wczoraj w nocy złapały mnie dreszcze, oblał zimny pot, dostałam kołatania serca i zebrało na wymioty, więc wstałam i poszłam do łazienki a tam się okazało że leci ze mnie żywa krew😱😱😱 Nie wiedziałam co robić bo byłam w szoku, jest noc mąż śpi bo rano do pracy, ja sama nie pojadę bo nie jestem w stanie i przecież nie będę dzwonić do mojej lekarki po nocy. Wziełam progesteron doustnie i dopochwowo oraz nospe bo pojawiał się ból i czekałam całą noc bo prawie nie spałam tylko co róż biegałam do toalety sprawdzić co się dzieje. Krwawienie prawie zachamowało ale jeszcze coś się wydostaje a ja musze się pozbierać do kupy i zadzwonić do teściowej żeby mnie zawiozła do kliniki bo ja nie dam rady prowadzić a mam wizytę która raczej potwierdzi najgorsze 😭😭😭😭😭😭😭
o rety
Trzymam kciuki zeby to bylo krwawienie tylko z naczynka!!!
 
L-karnityna końską dawka 4g, l-ardanina 1 tabletka (nie wiem jaka dawka), Q10 też jedna tabletka. Z tym że mi się bardzo zmieniały parametry, od tragedii przez mniejsza tragedię po w zasadzie normę na miesiąc przed punkcją i całkiem nieźle w dniu punkcji. Tym co teraz napisze się nie sugerować. Dokladnie 3 miesiące przed punkcją miałem atak rwy barkowej, i ibuprom żartem jak dropsy. Być może miałem jakieś zapalenie bo miesiąc przed punkcją miałem parametry w zasadzie w normie (trochę obniżoną ruchliwość nad robiona iloscia), w dniu punkcji (ale mam tylko te parametry) ruch 80%, ilość 70mln/ml. Ale absolutnie tym się nie sugerować bo ibuprofen teoretycznie szkodzi na robale. No ale u mnie coś że tak zażartuje coś wygłosił. No i nie rozmawiałem o tym z lekarzem.
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy❤️ Krwawienie ustało i na usg już niczego nie było widać, więc przyczyna niestety nie znana. Z dobrych wieści to jest pęcherzyk, jest dobrze zlokalizowany, wszystko wygląda że jest w porządku. Maleństwo jest twardsze niż jego mama i mam nadzieję że dalej będzie walczyć. Kolejną wizytę mam na 06.12. żeby zobaczyć zarodek i pewnie serduszko 💗 chyba że coś się będzie działo to od razu do kliniki.
Jestes mega dzielna!
I dzidzia tez!!
Trzymam kciuki za Was❤️❤️❤️
 
W jakich dawkach wasi Panowie brali suple na poprawę nasienia chodzi mi o l-karnityne, l-arginine i koenzym Q10?
Ja sama brałam l- karnityne 2 nawet 3G dziennie i dawałam mężowi. Do tego po 200mg koenzymu, albo i nawet więcej czasem.
Wyniki się nie poprawiły morfologicznie, ale zarodki były rewelacyjne.
Bo to silne antyoksydanty i poprawiają chromatyne (RNA i dna w plemniku)
 
reklama
Do góry