reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wczoraj moje wyniki się poprawiły. Lekarz kazał zacząć wstrzykiwac Bemfola i Mensinorm.
A ja … ich nie miałam.
Dzisiaj rano skoro świt do apteki :) a tam się okazało ze mam nieważna receptę !!!
Na szczęście kupiłam.

Jade teraz do domu sie ostrzykiwac :)
Tylko ten roztwór który trzeba samemu przygotować, mnie trochę przeraza
 
reklama
Wstrzyknęłam wszystko. Sama. Mój mąż widząc co sama sobie robię, stwierdził, ze się mnie zaczyna bać.
Bo skoro sama sobie robię wstrzyknięcia to strach pomyśleć do czego jestem zdolna.

Moje drogie, powiedział to facet, który jest lekarzem!!! I dlatego chce wam napisać, ze jesteście wszystkie superbohaterkami. Determinacja i miłość do dzieci, popycha nas do rzeczy, których normalnie nikt nie robi.
Szacun. Ode mnie i męża 💪
 
Jakby któraś chciała to mam do pozbycia się 2xbemfola, jeden menopur i pół opakowania fertilman plus.
 

Załączniki

  • IMG_20211007_174221.jpg
    IMG_20211007_174221.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 76
  • IMG_20211008_123531.jpg
    IMG_20211008_123531.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 86
reklama
Do góry