reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam. Jestem po transferze dwóch blastocyst 2.1.1 w dn.27.10.2021r. Moja beta hcg 8 dpo 31,49mIu/ml, dzień po 37,96 natomiast 10dpo 49,91mIu/ml. Lekarz kazał powtórzyć badanie teraz we wtorek. Jest szansa, że ciąża pomimo takich niskich wartości się utrzyma?
 
W 4 dobie powinna być kompaktujaca morula. To ze się dzieli ale nie kompaktujaca rokuje gorzej, ale i tak nieźle. Te 12 komórkowe mogą kompaktowac później i tez do blastki dojdą.
Jedna blastocysta napewno będzie i to świetnej klasy 😁a reszta się zobaczy. Bo to ze zarodek kompaktuje tzn. Ze zlewają się blastomery i może być ich już nawet 16:-) tylko nie jesteśmy w stanie ich policzyć już. To wstęp do blastocysty moim zdaniem dzisiaj powinna dość wieczorem do wczesnej blastki. A jutro będzie z niej jakaś 3-4:-) No chyba ze to zarodek torpeda to kto wie może i 5 :-)))
A jak zostanie 1 blastocysta to badalabys ja genetycznie?
 
Witam. Jestem po transferze dwóch blastocyst 2.1.1 w dn.27.10.2021r. Moja beta hcg 8 dpo 31,49mIu/ml, dzień po 37,96 natomiast 10dpo 49,91mIu/ml. Lekarz kazał powtórzyć badanie teraz we wtorek. Jest szansa, że ciąża pomimo takich niskich wartości się utrzyma?
Hmmm ciężko powiedzieć. Faktycznie przyrosty są dosyć niskie, bo powinno być min 66% na początku ciąży. Zrób betę we wtorek tak jak każe lekarz. Ja też miałam transfer dwóch blastek, tym że 4.1.1 i 4.1.2 i moja beta 7dpt 149a 10dpt 432.
 
Witam. Jestem po transferze dwóch blastocyst 2.1.1 w dn.27.10.2021r. Moja beta hcg 8 dpo 31,49mIu/ml, dzień po 37,96 natomiast 10dpo 49,91mIu/ml. Lekarz kazał powtórzyć badanie teraz we wtorek. Jest szansa, że ciąża pomimo takich niskich wartości się utrzyma?
Jest maleńka szansa, że jeden zarodek obumarl i dlatego przyrosty są małe. U mnie niskie przyrosty zawsze świadczyły o ciąży biochemicznej.
 
Hejka dziewczyny, testu nie robiłam, tak jak pisałam jutro mam wynik z krwi HCG, ale moim zdaniem to już po wszystkiemu, nadal krwawie chociaż skrzepów nie ma, ale moim zdaniem to już po wszystkiemu. Trudno mi powiedzieć czy to miesiaczka czy nie ze względu na to że byłam osoba która niemiesiaczkowala, mam 35 lat i w swoim życiu niestety nie trafiłam na żadnego dobrego lekarza, ani na żadna dobra klinikę która by mi pomogła 😪 dopiero wyjazd do Czech do kliniki i tak lekarz dal mi jaka kolwiek szanse, już na pierwszej wizycie powiedział że na inseminasje jest za późno, ale invitro jak najbardziej, cały weekend płakałam a jutro aż się boje spojrzeć na wynik. Dziewczyny powiem tylko tyle żałuję że na was nie trafiłam wcześniej.
 
reklama
Do góry